|
Fredensborg St.
|
|
|
Kl. 21:41
|
|
Bus 365R
|
|
Fredensborg Skole, Benediktevej (Benediktevej)
|
Kl. 21:41
|
|
Kl. 21:41
|
|
|
|
Asminderødgade (Benediktevej)
|
Kl. 21:42
|
|
Kl. 21:42
|
|
|
|
Asminderød, Båstrupvej (Benediktevej)
|
Kl. 21:44
|
|
Kl. 21:44
|
|
|
|
Højvangen (Kongevejen)
|
Kl. 21:44
|
|
Kl. 21:44
|
|
|
|
Tulstruplund (Kongevejen)
|
Kl. 21:45
|
|
Kl. 21:45
|
|
|
|
Lille Ebbekøb (Kongevejen)
|
Kl. 21:46
|
|
Kl. 21:46
|
|
|
|
Skæremølle (Kongevejen)
|
Kl. 21:47
|
|
Kl. 21:47
|
|
|
|
Lønholt (Kongevejen)
|
Kl. 21:48
|
|
Kl. 21:48
|
|
|
|
Oldvejen (Kongevejen)
|
Kl. 21:48
|
|
Kl. 21:48
|
|
|
|
Kongevejen 75 (Kongevejen)
|
Kl. 21:49
|
|
Kl. 21:49
|
|
|
|
Kongevejen, Hesselrød (Kongevejen)
|
Kl. 21:49
|
|
Kl. 21:49
|
|
|
|
Hesselrødvej (Fredensborg Kongevej)
|
Kl. 21:50
|
|
Kl. 21:50
|
|
|
|
Vejenbrødvej (Fredensborg Kongevej)
|
Kl. 21:51
|
|
Kl. 21:51
|
|
|
|
Søhøj (Fredensborg Kongevej)
|
Kl. 21:53
|
|
Kl. 21:53
|
|
|
|
Fredtoftevej (Fredensborg Kongevej)
|
Kl. 21:54
|
|
Kl. 21:54
|
|
|
|
Fredensborg Rådhus (Egedalsvej)
|
Kl. 21:56
|
|
Kl. 21:56
|
|
|
|
Egedal Kirke (Egedalsvej)
|
Kl. 21:56
|
|
Kl. 21:56
|
|
|
|
Mølledammen (Holmegårdsvej)
|
Kl. 21:57
|
|
Kl. 21:57
|
|
|
|
Kokkedal Industripark (Ådalsvej)
|
Kl. 21:58
|
|
Kl. 21:58
|
|
|
|
Jellerød Parkvej (Ådalsvej)
|
Kl. 21:59
|
|
Kl. 21:59
|
|
|
|
Højmose Vænge (Ådalsvej)
|
Kl. 21:59
|
|
Kl. 21:59
|
|
|
|
Kokkedal St.
|
Kl. 22:00
|
|
|
|
|