|
Nørreport St. (Nørre Voldgade)
|
|
|
Kl. 17:58
|
|
Bus 350S
|
|
|
Nørre Farimagsgade (Frederiksborggade)
|
Kl. 17:59
|
|
Kl. 17:59
|
|
|
|
|
Elmegade (Nørrebrogade)
|
Kl. 18:02
|
|
Kl. 18:02
|
|
|
|
|
Nørrebros Runddel St. (Nørrebrogade)
|
Kl. 18:05
|
|
Kl. 18:05
|
|
|
|
|
Nørrebro St. (Frederikssundsvej)
|
Kl. 18:10
|
|
Kl. 18:10
|
|
|
|
|
Hulgårds Plads (Frederikssundsvej)
|
Kl. 18:14
|
|
Kl. 18:14
|
|
|
|
|
Bellahøj (Frederikssundsvej)
|
Kl. 18:15
|
|
Kl. 18:15
|
|
|
|
|
Brønshøj Torv (Frederikssundsvej)
|
Kl. 18:18
|
|
Kl. 18:18
|
|
|
|
|
Veksøvej (Frederikssundsvej)
|
Kl. 18:20
|
|
Kl. 18:20
|
|
|
|
|
Husumvej (Frederikssundsvej)
|
Kl. 18:22
|
|
Kl. 18:22
|
|
|
|
|
Husum Torv (Frederikssundsvej)
|
Kl. 18:23
|
|
Kl. 18:23
|
|
|
|
|
Åfløjen (Frederikssundsvej)
|
Kl. 18:25
|
|
Kl. 18:25
|
|
|
|
|
Elverhøjen (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 18:27
|
|
Kl. 18:27
|
|
|
|
|
Herlev Bymidte (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 18:29
|
|
Kl. 18:29
|
|
|
|
|
Marielundvej (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 18:31
|
|
Kl. 18:31
|
|
|
|
|
Virkeholm (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 18:32
|
|
Kl. 18:32
|
|
|
|
|
Torvevej (Skovlunde Byvej)
|
Kl. 18:33
|
|
Kl. 18:33
|
|
|
|
|
DTU Ballerup Campus (Lautrupvang)
|
Kl. 18:36
|
|
Kl. 18:36
|
|
|
|
|
Ballerup, Borupvang (Lautrupparken)
|
Kl. 18:37
|
|
Kl. 18:37
|
|
|
|
|
Malmparken St. (Malmparken)
|
Kl. 18:39
|
|
Kl. 18:39
|
|
|
|
|
Tempovej (Ballerup Boulevard)
|
Kl. 18:42
|
|
Kl. 18:42
|
|
|
|
|
Ring 4 (Ballerup Boulevard)
|
Kl. 18:43
|
|
Kl. 18:43
|
|
|
|
|
Psykiatrisk Center Ballerup (Hold-an Vej)
|
Kl. 18:45
|
|
Kl. 18:45
|
|
|
|
|
|
Ballerup St. (Banegårdspladsen)
|
Kl. 18:48
|
|
|
|
|
B
|