|
Frederikssund St.
|
|
|
Kl. 14:34
|
|
Bus 318
|
|
Trekløverskolen, Falkenborg (Frederiksborggade)
|
Kl. 14:36
|
|
Kl. 14:36
|
|
|
|
Falkenborgvej (Frederiksværkvej)
|
Kl. 14:38
|
|
Kl. 14:38
|
|
|
|
Campus Frederikssund (J.F. Willumsens Vej)
|
Kl. 14:39
|
|
Kl. 14:39
|
|
|
|
Odinsvej (J.F. Willumsens Vej)
|
Kl. 14:39
|
|
Kl. 14:39
|
|
|
|
Færgegård (Skovnæsvej)
|
Kl. 14:41
|
|
Kl. 14:41
|
|
|
|
Egelundsvej (Skovnæsvej)
|
Kl. 14:42
|
|
Kl. 14:42
|
|
|
|
Gerlev (Bygaden)
|
Kl. 14:45
|
|
Kl. 14:45
|
|
|
|
Tørslev (Tørslevvej)
|
Kl. 14:48
|
|
Kl. 14:48
|
|
|
|
Vestergade (Østergade)
|
Kl. 14:51
|
|
Kl. 14:51
|
|
|
|
Skuldelev Kirke (Østergade)
|
Kl. 14:52
|
|
Kl. 14:52
|
|
|
|
Fjordlandsskolen, Skuldelev (Østergade)
|
Kl. 14:52
|
|
Kl. 14:52
|
|
|
|
Egevej (Østbyvej)
|
Kl. 14:53
|
|
Kl. 14:53
|
|
|
|
Kildevej (Østbyvej)
|
Kl. 14:53
|
|
Kl. 14:53
|
|
|
|
Teglværksvej (Østbyvej)
|
Kl. 14:56
|
|
Kl. 14:56
|
|
|
|
Østby (Baunehøjvej)
|
Kl. 14:58
|
|
Kl. 14:58
|
|
|
|
Sønderby (Skovvejen)
|
Kl. 15:02
|
|
Kl. 15:02
|
|
|
|
Selsø Kirke (Selsøvej)
|
Kl. 15:05
|
|
Kl. 15:05
|
|
|
|
Manderup (Selsøvej)
|
Kl. 15:07
|
|
Kl. 15:07
|
|
|
|
Vibevej, Marbækhallen (Selsøvej)
|
Kl. 15:11
|
|
Kl. 15:11
|
|
|
|
Kærvej (Selsøvej)
|
Kl. 15:13
|
|
Kl. 15:13
|
|
|
|
Skibby Kirke (Saltsøvej)
|
Kl. 15:14
|
|
Kl. 15:14
|
|
|
|
Irisvej (Rosenvænget)
|
Kl. 15:15
|
|
Kl. 15:15
|
|
|
|
Skibby, Bymidten (Hovedgaden)
|
Kl. 15:17
|
|
|
|
|