|
Dianalund St. (Stationsvej)
|
|
|
Kl. 06:48
|
|
Bus 570
|
|
Nybovej (Seehusensvej)
|
Kl. 06:48
|
|
Kl. 06:48
|
|
|
|
Dianalund, Filadelfia (Holbergsvej)
|
Kl. 06:48
|
|
Kl. 06:48
|
|
|
|
Dianalund, Torvet (Ventemøllevej)
|
Kl. 06:49
|
|
Kl. 06:49
|
|
|
|
Solparken (Ventemøllevej)
|
Kl. 06:50
|
|
Kl. 06:50
|
|
|
|
Henriksvej (Per Degns Vej)
|
Kl. 06:52
|
|
Kl. 06:52
|
|
|
|
Fasanvej (Holbergsvej)
|
Kl. 06:54
|
|
Kl. 06:54
|
|
|
|
Tersløse Kirke (Holbergsvej)
|
Kl. 06:55
|
|
Kl. 06:55
|
|
|
|
Kirkebakkevej (Tersløsevej)
|
Kl. 06:57
|
|
Kl. 06:57
|
|
|
|
Munke Bjergby Kirke (Kirkebakkevej)
|
Kl. 06:59
|
|
Kl. 06:59
|
|
|
|
Munke Bjergby (Munke Bjergbyvej)
|
Kl. 07:00
|
|
Kl. 07:00
|
|
|
|
Bromme (Kalundborgvej)
|
Kl. 07:03
|
|
Kl. 07:03
|
|
|
|
Lange Løng (Kalundborgvej)
|
Kl. 07:05
|
|
Kl. 07:05
|
|
|
|
Pedersborg Huse (Kalundborgvej)
|
Kl. 07:06
|
|
Kl. 07:06
|
|
|
|
Juliesmindevej (Kalundborgvej)
|
Kl. 07:06
|
|
Kl. 07:06
|
|
|
|
Elmebjergvej
|
Kl. 07:07
|
|
Kl. 07:07
|
|
|
|
Fulbyvej (Elmebjergvej)
|
Kl. 07:08
|
|
Kl. 07:08
|
|
|
|
Østervænget (Elmebjergvej)
|
Kl. 07:09
|
|
Kl. 07:09
|
|
|
|
Pedersborg Søholm (Holbækvej)
|
Kl. 07:10
|
|
Kl. 07:10
|
|
|
|
Røde Kors Hjem (Holbækvej)
|
Kl. 07:11
|
|
Kl. 07:11
|
|
|
|
Apotekervej (Holbækvej)
|
Kl. 07:13
|
|
Kl. 07:13
|
|
|
|
Acasievej (Holbækvej)
|
Kl. 07:13
|
|
Kl. 07:13
|
|
|
|
Møllehaven (Holbækvej)
|
Kl. 07:14
|
|
Kl. 07:14
|
|
|
|
Regionshuset (Alleen)
|
Kl. 07:15
|
|
Kl. 07:15
|
|
|
|
Dr. Kaarsbergvej (Fægangen)
|
Kl. 07:16
|
|
Kl. 07:16
|
|
|
|
Sorø Byterminal
|
Kl. 07:17
|
|
Kl. 07:19
|
|
|
|
Absalonsgade (Vedelsgade)
|
Kl. 07:19
|
|
Kl. 07:19
|
|
|
|
Holberg Arkaden (Rolighed)
|
Kl. 07:20
|
|
Kl. 07:20
|
|
|
|
Sorø Akademi (Priorgade)
|
Kl. 07:20
|
|
Kl. 07:20
|
|
|
|
Enghavevej (Banevej)
|
Kl. 07:23
|
|
Kl. 07:23
|
|
|
|
Sorø St. (Stationspladsen)
|
Kl. 07:24
|
|
|
|
|