|
Hundige St.
|
|
|
Kl. 12:20
|
|
Bus 600S
|
|
Waves, Hundige (Hundige Centervej)
|
Kl. 12:21
|
|
Kl. 12:21
|
|
|
|
Gersagerparken (Godsvej)
|
Kl. 12:22
|
|
Kl. 12:22
|
|
|
|
Hundige Kirke (Eriksmindevej)
|
Kl. 12:23
|
|
Kl. 12:23
|
|
|
|
Krogager (Eriksmindevej)
|
Kl. 12:24
|
|
Kl. 12:24
|
|
|
|
Greve Borgerhus (Lillevangsvej)
|
Kl. 12:27
|
|
Kl. 12:27
|
|
|
|
Greve St.
|
Kl. 12:30
|
|
Kl. 12:30
|
|
|
|
Hedelyparken (Greve Centervej)
|
Kl. 12:32
|
|
Kl. 12:32
|
|
|
|
Blågårdsvej (Greve Centervej)
|
Kl. 12:33
|
|
Kl. 12:33
|
|
|
|
Ventrupparken (Greve Centervej)
|
Kl. 12:34
|
|
Kl. 12:34
|
|
|
|
Ventrupvej (Greve Centervej)
|
Kl. 12:35
|
|
Kl. 12:35
|
|
|
|
Greve Centervej (Greve Landevej)
|
Kl. 12:37
|
|
Kl. 12:37
|
|
|
|
Grevetoften (Greve Bygade)
|
Kl. 12:37
|
|
Kl. 12:37
|
|
|
|
Vesterbjerg
|
Kl. 12:39
|
|
Kl. 12:39
|
|
|
|
Tune Kursuscenter (Grevevej)
|
Kl. 12:41
|
|
Kl. 12:41
|
|
|
|
Åkandevej (Tune Parkvej)
|
Kl. 12:43
|
|
Kl. 12:43
|
|
|
|
Lotusvej (Tune Parkvej)
|
Kl. 12:44
|
|
Kl. 12:44
|
|
|
|
Pilevej (Tune Parkvej)
|
Kl. 12:45
|
|
Kl. 12:45
|
|
|
|
Tune Center (Nørregade)
|
Kl. 12:47
|
|
Kl. 12:47
|
|
|
|
Tune Kirke (Nørregade)
|
Kl. 12:47
|
|
Kl. 12:47
|
|
|
|
Mosestykket (Roskildevej)
|
Kl. 12:51
|
|
Kl. 12:51
|
|
|
|
Vindinge, Stenlandsvej (Tunevej)
|
Kl. 12:53
|
|
Kl. 12:53
|
|
|
|
Vindinge, Ved Kirken (Tingvej)
|
Kl. 12:54
|
|
Kl. 12:54
|
|
|
|
Højvanggård (Tingvej)
|
Kl. 12:55
|
|
Kl. 12:55
|
|
|
|
Østre Ringvej (Vindingevej)
|
Kl. 12:58
|
|
Kl. 12:58
|
|
|
|
Astersvej (Østre Ringvej)
|
Kl. 13:01
|
|
Kl. 13:01
|
|
|
|
Roskilde St., Sygehuset (Ny Østergade)
|
Kl. 13:04
|
|
Kl. 13:06
|
|
|
|
Ro's Torv (Københavnsvej)
|
Kl. 13:08
|
|
Kl. 13:08
|
|
|
|
Himmelev, Egelund (Herregårdsvej)
|
Kl. 13:13
|
|
Kl. 13:13
|
|
|
|
Risø (Frederiksborgvej)
|
Kl. 13:20
|
|
Kl. 13:20
|
|
|
|
Margretheskolen (Frederiksborgvej)
|
Kl. 13:25
|
|
Kl. 13:25
|
|
|
|
Jyllingecentret (Jyllinge Parkvej)
|
Kl. 13:29
|
|
Kl. 13:29
|
|
|
|
Rådalsvej (Værebrovej)
|
Kl. 13:30
|
|
Kl. 13:30
|
|
|
|
Tangbjerg (Værebrovej)
|
Kl. 13:33
|
|
Kl. 13:33
|
|
|
|
Svestrup (Værebrovej)
|
Kl. 13:33
|
|
Kl. 13:33
|
|
|
|
Svanholm Vænge (Gammel Roskildevej)
|
Kl. 13:36
|
|
Kl. 13:36
|
|
|
|
Hans Erik Nielsens Vej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 13:38
|
|
Kl. 13:38
|
|
|
|
Ølstykke St.
|
Kl. 13:41
|
|
Kl. 13:41
|
|
|
|
Skyhøj (Roskildevej)
|
Kl. 13:45
|
|
Kl. 13:45
|
|
|
|
Jørlunde (Roskildevej)
|
Kl. 13:48
|
|
Kl. 13:48
|
|
|
|
Slangerup Rutebilstation
|
Kl. 13:51
|
|
Kl. 13:54
|
|
|
|
Lystrupvej (Kongensgade)
|
Kl. 13:55
|
|
Kl. 13:55
|
|
|
|
Gørløse (Hovedvejen)
|
Kl. 14:02
|
|
Kl. 14:02
|
|
|
|
|
Gørløse St. (Stationsvej)
|
Kl. 14:03
|
|
Kl. 14:03
|
|
|
|
Freerslev (Roskildevej)
|
Kl. 14:07
|
|
Kl. 14:07
|
|
|
|
Jernaldervejen (Peder Oxes Allé)
|
Kl. 14:13
|
|
Kl. 14:13
|
|
|
|
Peder Oxes Allé, Novo (Peder Oxes Allé)
|
Kl. 14:14
|
|
Kl. 14:14
|
|
|
|
Trollesminde Allé (Peder Oxes Allé)
|
Kl. 14:15
|
|
Kl. 14:15
|
|
|
|
Frederiksborgcentret, Royal Stage (Milnersvej)
|
Kl. 14:17
|
|
Kl. 14:17
|
|
|
|
Hillerød St.
|
Kl. 14:21
|
|
|
|
|