|
Herlev St. (Stationsalleen)
|
|
|
Kl. 10:15
|
|
Bus 161
|
|
Elverhøjen (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 10:16
|
|
Kl. 10:16
|
|
|
|
Hyrdindestien (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 10:17
|
|
Kl. 10:17
|
|
|
|
Ringvejsbroen (Herlev Ringvej)
|
Kl. 10:18
|
|
Kl. 10:18
|
|
|
|
Mileparken (Herlev Ringvej)
|
Kl. 10:19
|
|
Kl. 10:19
|
|
|
|
Marielundvej (Nordre Ringvej)
|
Kl. 10:21
|
|
Kl. 10:21
|
|
|
|
Islevdalvej (Slotsherrensvej)
|
Kl. 10:25
|
|
Kl. 10:25
|
|
|
|
Islevgård Allé (Bjerringbrovej)
|
Kl. 10:25
|
|
Kl. 10:25
|
|
|
|
Krondalvej (Bjerringbrovej)
|
Kl. 10:26
|
|
Kl. 10:26
|
|
|
|
Rådmand Billes Vej (Bjerringbrovej)
|
Kl. 10:27
|
|
Kl. 10:27
|
|
|
|
Hobrovej (Bjerringbrovej)
|
Kl. 10:27
|
|
Kl. 10:27
|
|
|
|
Islevdalvej (Hvidsværmervej)
|
Kl. 10:28
|
|
Kl. 10:28
|
|
|
|
Islevdalvej (Jyllingevej)
|
Kl. 10:29
|
|
Kl. 10:29
|
|
|
|
HF Dano (Jyllingevej)
|
Kl. 10:29
|
|
Kl. 10:29
|
|
|
|
Jyllingevej (Tårnvej)
|
Kl. 10:31
|
|
Kl. 10:31
|
|
|
|
Grøndalslund Kirke (Tårnvej)
|
Kl. 10:31
|
|
Kl. 10:31
|
|
|
|
Tæbyvej (Tårnvej)
|
Kl. 10:32
|
|
Kl. 10:32
|
|
|
|
Kirstine Pedersens Vej (Tårnvej)
|
Kl. 10:33
|
|
Kl. 10:33
|
|
|
|
Rødovre Rådhus (Tårnvej)
|
Kl. 10:33
|
|
Kl. 10:33
|
|
|
|
Rødovre Centrum (Tårnvej)
|
Kl. 10:34
|
|
Kl. 10:34
|
|
|
|
Rødager Allé (Tårnvej)
|
Kl. 10:35
|
|
Kl. 10:35
|
|
|
|
Valhøjs Allé (Tårnvej)
|
Kl. 10:36
|
|
Kl. 10:36
|
|
|
|
Lillekær (Nørrekær)
|
Kl. 10:37
|
|
Kl. 10:37
|
|
|
|
Milestedet (Agerkær)
|
Kl. 10:39
|
|
Kl. 10:39
|
|
|
|
Maglekær (Agerkær)
|
Kl. 10:40
|
|
Kl. 10:40
|
|
|
|
|
Rødovre St.
|
Kl. 10:42
|
|
|
|
|