|
Lyngby St.
|
|
|
Kl. 15:44
|
|
Bus 183
|
|
Ved Fortunen (Hjortekærsvej)
|
Kl. 15:52
|
|
Kl. 15:52
|
|
|
|
Trongårdsvej (Hjortekærsvej)
|
Kl. 15:53
|
|
Kl. 15:53
|
|
|
|
Fortunparken (Hjortekærsvej)
|
Kl. 15:53
|
|
Kl. 15:53
|
|
|
|
Dyrehavegårdsvej (Hjortekærsvej)
|
Kl. 15:54
|
|
Kl. 15:54
|
|
|
|
Langs Hegnet (Hjortekærsvej)
|
Kl. 15:54
|
|
Kl. 15:54
|
|
|
|
Hjortekærsvej (Rævehøjvej)
|
Kl. 15:55
|
|
Kl. 15:55
|
|
|
|
Prof. Ostenfeld Kollegiet (Eremitageparken)
|
Kl. 15:56
|
|
Kl. 15:56
|
|
|
|
Eremitageparken
|
Kl. 15:57
|
|
Kl. 15:57
|
|
|
|
Vejporten
|
Kl. 15:58
|
|
Kl. 15:58
|
|
|
|
Skovfryd (Vejporten)
|
Kl. 15:58
|
|
Kl. 15:58
|
|
|
|
Lundtoftevej (Hjortekærsvej)
|
Kl. 15:59
|
|
Kl. 15:59
|
|
|
|
Dybendalsvej (Lundtoftevej)
|
Kl. 16:00
|
|
Kl. 16:00
|
|
|
|
HF Lundtoftegård (Lundtoftevej)
|
Kl. 16:01
|
|
Kl. 16:01
|
|
|
|
S. Willumsens Vej (Lundtoftevej)
|
Kl. 16:02
|
|
Kl. 16:02
|
|
|
|
Lundtofte Skole (Nøjsomhedsvej)
|
Kl. 16:03
|
|
Kl. 16:03
|
|
|
|
Kulsviervej (Nøjsomhedsvej)
|
Kl. 16:04
|
|
Kl. 16:04
|
|
|
|
Norgesvej (Kulsviervej)
|
Kl. 16:04
|
|
Kl. 16:04
|
|
|
|
Finlandsvej (Kulsviervej)
|
Kl. 16:05
|
|
Kl. 16:05
|
|
|
|
Brede Torv (Lystoftevej)
|
Kl. 16:07
|
|
Kl. 16:07
|
|
|
|
Borrebakken (Caroline Amalie Vej)
|
Kl. 16:08
|
|
Kl. 16:08
|
|
|
|
Agnesvej (Caroline Amalie Vej)
|
Kl. 16:10
|
|
Kl. 16:10
|
|
|
|
Margrethevej (Caroline Amalie Vej)
|
Kl. 16:11
|
|
Kl. 16:11
|
|
|
|
Nørregade (Sorgenfrigårdsvej)
|
Kl. 16:12
|
|
Kl. 16:12
|
|
|
|
Lyngvej (Sorgenfrigårdsvej)
|
Kl. 16:13
|
|
Kl. 16:13
|
|
|
|
Sorgenfrigårdsvej (Carlshøjvej)
|
Kl. 16:14
|
|
Kl. 16:14
|
|
|
|
Høstvej (Toftebæksvej)
|
Kl. 16:15
|
|
Kl. 16:15
|
|
|
|
Lyngby Lokal St. (Kanalvej)
|
Kl. 16:16
|
|
Kl. 16:16
|
|
|
|
|
Lyngby Hovedgade (Nørgaardsvej)
|
Kl. 16:18
|
|
Kl. 16:18
|
|
|
|
Lyngby St.
|
Kl. 16:20
|
|
|
|
|