|
Nørreport St. (Nørre Voldgade)
|
|
|
Kl. 12:49
|
|
Bus 350S
|
|
|
Nørre Farimagsgade (Frederiksborggade)
|
Kl. 12:50
|
|
Kl. 12:50
|
|
|
|
|
Elmegade (Nørrebrogade)
|
Kl. 12:53
|
|
Kl. 12:53
|
|
|
|
|
Nørrebros Runddel St. (Nørrebrogade)
|
Kl. 12:55
|
|
Kl. 12:55
|
|
|
|
|
Nørrebro St. (Frederikssundsvej)
|
Kl. 13:00
|
|
Kl. 13:00
|
|
|
|
|
Hulgårds Plads (Frederikssundsvej)
|
Kl. 13:04
|
|
Kl. 13:04
|
|
|
|
|
Bellahøj (Frederikssundsvej)
|
Kl. 13:05
|
|
Kl. 13:05
|
|
|
|
|
Brønshøj Torv (Frederikssundsvej)
|
Kl. 13:08
|
|
Kl. 13:08
|
|
|
|
|
Veksøvej (Frederikssundsvej)
|
Kl. 13:10
|
|
Kl. 13:10
|
|
|
|
|
Husumvej (Frederikssundsvej)
|
Kl. 13:13
|
|
Kl. 13:13
|
|
|
|
|
Husum Torv (Frederikssundsvej)
|
Kl. 13:14
|
|
Kl. 13:14
|
|
|
|
|
Åfløjen (Frederikssundsvej)
|
Kl. 13:16
|
|
Kl. 13:16
|
|
|
|
|
Elverhøjen (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 13:18
|
|
Kl. 13:18
|
|
|
|
|
Herlev Bymidte (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 13:20
|
|
Kl. 13:20
|
|
|
|
|
Marielundvej (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 13:22
|
|
Kl. 13:22
|
|
|
|
|
Virkeholm (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 13:23
|
|
Kl. 13:23
|
|
|
|
|
Torvevej (Skovlunde Byvej)
|
Kl. 13:24
|
|
Kl. 13:24
|
|
|
|
|
DTU Ballerup Campus (Lautrupvang)
|
Kl. 13:27
|
|
Kl. 13:27
|
|
|
|
|
Ballerup, Borupvang (Lautrupparken)
|
Kl. 13:28
|
|
Kl. 13:28
|
|
|
|
|
Malmparken St. (Malmparken)
|
Kl. 13:30
|
|
Kl. 13:30
|
|
|
|
|
Tempovej (Ballerup Boulevard)
|
Kl. 13:33
|
|
Kl. 13:33
|
|
|
|
|
Ring 4 (Ballerup Boulevard)
|
Kl. 13:34
|
|
Kl. 13:34
|
|
|
|
|
Psykiatrisk Center Ballerup (Hold-an Vej)
|
Kl. 13:36
|
|
Kl. 13:36
|
|
|
|
|
|
Ballerup St. (Banegårdspladsen)
|
Kl. 13:39
|
|
|
|
|
B
|