Stop: | Ankomst: | Forventet | Afgang: | Forventet | Bus-/Tognummer: | |
---|---|---|---|---|---|---|
Roskilde St. (Stationscentret) | Kl. 10:14 | Bus 206 | ||||
Roskilde St. (Jernbanegade) | Kl. 10:14 | Kl. 10:14 | ||||
Hestetorvet (Jernbanegade) | Kl. 10:15 | Kl. 10:15 | ||||
Ro's Torv (Københavnsvej) | Kl. 10:17 | Kl. 10:17 | ||||
Hedevænget (Københavnsvej) | Kl. 10:18 | Kl. 10:18 | ||||
Hedeboparken (Dommervænget) | Kl. 10:20 | Kl. 10:20 | ||||
Hedemølleparken (Dommervænget) | Kl. 10:21 | Kl. 10:21 | ||||
Roskilde Svømmehal (Bymarken) | Kl. 10:21 | Kl. 10:21 | ||||
Gyvelvej (Bymarken) | Kl. 10:22 | Kl. 10:22 | ||||
Guldblommevej (Vindingevej) | Kl. 10:23 | Kl. 10:23 | ||||
Astersvej (Østre Ringvej) | Kl. 10:26 | Kl. 10:26 | ||||
Gartnervang (Køgevej) | Kl. 10:28 | Kl. 10:28 | ||||
Stenkrogen (Køgevej) | Kl. 10:28 | Kl. 10:28 | ||||
Ved Holbækmotorvejen (Motelvej) | Kl. 10:30 | Kl. 10:30 | ||||
Østervangsskolen (Astersvej) | Kl. 10:31 | Kl. 10:31 | ||||
Gartnervang | Kl. 10:32 |