|
Græsted Syd St. (Holtvej)
|
|
|
Kl. 07:27
|
|
Bus 362
|
|
Holtvej (Esbønderupvej)
|
Kl. 07:27
|
|
Kl. 07:27
|
|
|
|
Ramsager (Hovedgaden)
|
Kl. 07:28
|
|
Kl. 07:28
|
|
|
|
Nyvej (Hovedgaden)
|
Kl. 07:28
|
|
Kl. 07:28
|
|
|
|
Græsted Torv (Hovedgaden)
|
Kl. 07:29
|
|
Kl. 07:29
|
|
|
|
Gribskolen Græsted (Stationsvej)
|
Kl. 07:30
|
|
Kl. 07:30
|
|
|
|
Ravnstrupvej (Stationsvej)
|
Kl. 07:30
|
|
Kl. 07:30
|
|
|
|
Østerdalen (Pårupvej)
|
Kl. 07:31
|
|
Kl. 07:31
|
|
|
|
Alme Englodsvej (Pårupvej)
|
Kl. 07:32
|
|
Kl. 07:32
|
|
|
|
Pårupvej (Bøgebjergvej)
|
Kl. 07:33
|
|
Kl. 07:33
|
|
|
|
Alme (Bøgebjergvej)
|
Kl. 07:35
|
|
Kl. 07:35
|
|
|
|
Alme Skole (Almevej)
|
Kl. 07:38
|
|
Kl. 07:38
|
|
|
|
Hågendrupvej (Almevej)
|
Kl. 07:39
|
|
Kl. 07:39
|
|
|
|
Almevej 120 (Almevej)
|
Kl. 07:40
|
|
Kl. 07:40
|
|
|
|
Strand Esbønderup (Almevej)
|
Kl. 07:42
|
|
Kl. 07:42
|
|
|
|
Husmandsvejen (Almevej)
|
Kl. 07:43
|
|
Kl. 07:43
|
|
|
|
Græstedvejen (Kystvejen)
|
Kl. 07:44
|
|
Kl. 07:44
|
|
|
|
Mentz Allé (Kystvejen)
|
Kl. 07:45
|
|
Kl. 07:45
|
|
|
|
Gilleleje St.
|
Kl. 07:47
|
|
Kl. 07:49
|
|
|
|
Gilleleje, Centrum (Gilleleje Hovedgade)
|
Kl. 07:49
|
|
Kl. 07:49
|
|
|
|
Kirken (Gilleleje Hovedgade)
|
Kl. 07:49
|
|
Kl. 07:49
|
|
|
|
Rosenvang (Gilleleje Hovedgade)
|
Kl. 07:50
|
|
Kl. 07:50
|
|
|
|
Parkvej (Bonderupvejen)
|
Kl. 07:50
|
|
Kl. 07:50
|
|
|
|
Kattegatsvej (Bonderupvejen)
|
Kl. 07:51
|
|
Kl. 07:51
|
|
|
|
Stæremosen St. (Stæremosen)
|
Kl. 07:52
|
|
Kl. 07:52
|
|
|
|
Fiskerbakken (Fiskerengen)
|
Kl. 07:53
|
|
Kl. 07:53
|
|
|
|
Stubbegårdsvej (Nakkehoved Strandvej)
|
Kl. 07:55
|
|
Kl. 07:55
|
|
|
|
Fyrvangen (Nakkehoved Strandvej)
|
Kl. 07:56
|
|
Kl. 07:56
|
|
|
|
Fyrvejen (Nakkehoved Strandvej)
|
Kl. 07:56
|
|
Kl. 07:56
|
|
|
|
Hasselvangen (Nakkehoved Strandvej)
|
Kl. 07:58
|
|
Kl. 07:58
|
|
|
|
Vestervang (Munkerup Strandvej)
|
Kl. 07:58
|
|
Kl. 07:58
|
|
|
|
Bynkevangen (Munkerup Strandvej)
|
Kl. 07:59
|
|
Kl. 07:59
|
|
|
|
Spurvevænget (Munkerup Strandvej)
|
Kl. 08:00
|
|
Kl. 08:00
|
|
|
|
Bekkasinvænget (Dronningmølle Strandvej)
|
Kl. 08:01
|
|
Kl. 08:01
|
|
|
|
Dronningmølle St., Villingerødvej (Villingerødvej)
|
Kl. 08:03
|
|
Kl. 08:03
|
|
|
|
Park Allé (Villingerødvej)
|
Kl. 08:03
|
|
Kl. 08:03
|
|
|
|
Rævebakken (Villingerødvej)
|
Kl. 08:04
|
|
Kl. 08:04
|
|
|
|
Museumsvej (Villingerødvej)
|
Kl. 08:05
|
|
Kl. 08:05
|
|
|
|
Villingerød (Villingerødvej)
|
Kl. 08:07
|
|
Kl. 08:07
|
|
|
|
Esrum, Bytoften (Hovedgaden)
|
Kl. 08:11
|
|
Kl. 08:11
|
|
|
|
Esrum Skole (Hovedgaden)
|
Kl. 08:12
|
|
Kl. 08:12
|
|
|
|
Gribskolen Tingbakken (Tingbakken)
|
Kl. 08:13
|
|
Kl. 08:13
|
|
|
|
Munkebakke (Frederiksværksvej)
|
Kl. 08:14
|
|
Kl. 08:14
|
|
|
|
Mårum St. (Frederiksværksvej)
|
Kl. 08:17
|
|
Kl. 08:17
|
|
|
|
Tinghusevej 41 (Tinghusevej)
|
Kl. 08:19
|
|
Kl. 08:19
|
|
|
|
Mårum Skov og Naturbørnehave (Tinghusevej)
|
Kl. 08:20
|
|
Kl. 08:20
|
|
|
|
|
Ny Mårumvej (Tinghusevej)
|
Kl. 08:21
|
|
Kl. 08:21
|
|
|
|
Mårum Skov og Naturbørnehave (Tinghusevej)
|
Kl. 08:22
|
|
|
|
|