|
Skolen på Herredsåsen (Herredsåsen)
|
|
|
Kl. 09:06
|
|
Bus 551
|
|
Aktivarius (Herredsåsen)
|
Kl. 09:07
|
|
Kl. 09:07
|
|
|
|
Sct Olai Parken (Klosterparkvej)
|
Kl. 09:08
|
|
Kl. 09:08
|
|
|
|
Bredekildevej (Klosterparkvej)
|
Kl. 09:08
|
|
Kl. 09:08
|
|
|
|
Biblioteket (Klosterparkvej)
|
Kl. 09:10
|
|
Kl. 09:10
|
|
|
|
Skibbrogade (Bredgade)
|
Kl. 09:12
|
|
Kl. 09:12
|
|
|
|
Kalundborg St.
|
Kl. 09:14
|
|
Kl. 09:14
|
|
|
|
Skibbrogade (Bredgade)
|
Kl. 09:14
|
|
Kl. 09:14
|
|
|
|
Biblioteket (Klosterparkvej)
|
Kl. 09:15
|
|
Kl. 09:15
|
|
|
|
Lerchenfeldvej (Esbern Snaresvej)
|
Kl. 09:16
|
|
Kl. 09:16
|
|
|
|
J.Th. Lundbyesvej (Nørre Allé)
|
Kl. 09:17
|
|
Kl. 09:17
|
|
|
|
Sundheds- og Akuthus (Nørre Allé)
|
Kl. 09:18
|
|
Kl. 09:18
|
|
|
|
Kastanievej (Nørre Allé)
|
Kl. 09:18
|
|
Kl. 09:18
|
|
|
|
Holbækvej (Nørre Allé)
|
Kl. 09:19
|
|
Kl. 09:19
|
|
|
|
Stejlhøj (Holbækvej)
|
Kl. 09:20
|
|
Kl. 09:20
|
|
|
|
Stejlhøjhus (Stejlhøj)
|
Kl. 09:21
|
|
Kl. 09:21
|
|
|
|
Kalundborg Øst (Stejlhøj)
|
Kl. 09:22
|
|
Kl. 09:22
|
|
|
|
Holbækvej (Stejlhøj)
|
Kl. 09:23
|
|
Kl. 09:23
|
|
|
|
Rådhuset Øst (Kåstrupvej)
|
Kl. 09:24
|
|
Kl. 09:24
|
|
|
|
Kåstrup (Kåstrupvej)
|
Kl. 09:26
|
|
Kl. 09:26
|
|
|
|
Loch Ness Centret (Kåstrupvej)
|
Kl. 09:27
|
|
Kl. 09:27
|
|
|
|
Kåstrupvej, Loch Ness (Kåstrupvej)
|
Kl. 09:27
|
|
Kl. 09:27
|
|
|
|
|
Spangsbro, Tømmerupvej (Kåstrupvej)
|
Kl. 09:29
|
|
|
|
|