|
Glostrup St. (Banegårdspladsen)
|
|
|
Kl. 10:53
|
|
Bus 149
|
|
Skolevej (Hovedvejen)
|
Kl. 10:54
|
|
Kl. 10:54
|
|
|
|
Nordre Ringvej (Hovedvejen)
|
Kl. 10:55
|
|
Kl. 10:55
|
|
|
|
Rigshospitalet, Glostrup (Nordre Ringvej)
|
Kl. 10:57
|
|
Kl. 10:57
|
|
|
|
Mellemtoftevej (Gl. Landevej)
|
Kl. 10:58
|
|
Kl. 10:58
|
|
|
|
Gl. Landevej (Smedeland)
|
Kl. 10:59
|
|
Kl. 10:59
|
|
|
|
Smedeland (Naverland)
|
Kl. 11:00
|
|
Kl. 11:00
|
|
|
|
Naverland, Farverland (Naverland)
|
Kl. 11:01
|
|
Kl. 11:01
|
|
|
|
Søen (Naverland)
|
Kl. 11:01
|
|
Kl. 11:01
|
|
|
|
Poppelstien (Naverland)
|
Kl. 11:02
|
|
Kl. 11:02
|
|
|
|
Formervangen, Syd (Formervangen)
|
Kl. 11:02
|
|
Kl. 11:02
|
|
|
|
Formervangen, Nord (Formervangen)
|
Kl. 11:03
|
|
Kl. 11:03
|
|
|
|
Fabriksparken, Formervangen (Fabriksparken)
|
Kl. 11:03
|
|
Kl. 11:03
|
|
|
|
Gl. Landevej (Herstedøstervej)
|
Kl. 11:05
|
|
Kl. 11:05
|
|
|
|
Trippendalscentret (Trippendalsvej)
|
Kl. 11:06
|
|
Kl. 11:06
|
|
|
|
Herstedøster Skole (Trippendalsvej)
|
Kl. 11:06
|
|
Kl. 11:06
|
|
|
|
Roholmparken (Trippendalsvej)
|
Kl. 11:07
|
|
Kl. 11:07
|
|
|
|
Falkehusene (Trippendalsvej)
|
Kl. 11:08
|
|
Kl. 11:08
|
|
|
|
Tranehusene (Trippendalsvej)
|
Kl. 11:09
|
|
Kl. 11:09
|
|
|
|
Vegavænget (Kærmosevej)
|
Kl. 11:10
|
|
Kl. 11:10
|
|
|
|
Godthåbsstien (Damgårdsvej)
|
Kl. 11:11
|
|
Kl. 11:11
|
|
|
|
Blommegården (Damgårdsvej)
|
Kl. 11:12
|
|
Kl. 11:12
|
|
|
|
Kastanie Allé (Damgårdsvej)
|
Kl. 11:13
|
|
Kl. 11:13
|
|
|
|
Holsbjergvej (Damgårdsvej)
|
Kl. 11:14
|
|
Kl. 11:14
|
|
|
|
Fængselsvej (Albertslundvej)
|
Kl. 11:14
|
|
Kl. 11:14
|
|
|
|
|
Albertslund St. (Hedemarksvej)
|
Kl. 11:16
|
|
|
|
|