|
Kigkurren (Sturlasgade)
|
|
|
Kl. 07:15
|
|
Bus 68
|
|
Kigkurren (Leifsgade)
|
Kl. 07:15
|
|
Kl. 07:15
|
|
|
|
Halfdansgade (Leifsgade)
|
Kl. 07:16
|
|
Kl. 07:16
|
|
|
|
Bergthorasgade (Isafjordsgade)
|
Kl. 07:16
|
|
Kl. 07:16
|
|
|
|
Isafjordsgade (Njalsgade)
|
Kl. 07:17
|
|
Kl. 07:17
|
|
|
|
Weidekampsgade (Klaksvigsgade)
|
Kl. 07:19
|
|
Kl. 07:19
|
|
|
|
Otto Mønsteds Plads (Rysensteensgade)
|
Kl. 07:23
|
|
Kl. 07:23
|
|
|
|
Polititorvet
|
Kl. 07:24
|
|
Kl. 07:24
|
|
|
|
Hovedbanegården, Tivoli (Bernstorffsgade)
|
Kl. 07:26
|
|
Kl. 07:26
|
|
|
|
Vesterport St. (Vester Farimagsgade)
|
Kl. 07:30
|
|
Kl. 07:30
|
|
|
|
Vester Farimagsgade (Gyldenløvesgade)
|
Kl. 07:31
|
|
Kl. 07:31
|
|
|
|
Peblinge Dossering (Åboulevard)
|
Kl. 07:32
|
|
Kl. 07:32
|
|
|
|
Blågårdsgade (Åboulevard)
|
Kl. 07:33
|
|
Kl. 07:33
|
|
|
|
H.C. Ørsteds Vej (Åboulevard)
|
Kl. 07:34
|
|
Kl. 07:34
|
|
|
|
Hans Egedes Gade (Ågade)
|
Kl. 07:36
|
|
Kl. 07:36
|
|
|
|
Nuuks Plads St. (Borups Allé)
|
Kl. 07:38
|
|
Kl. 07:38
|
|
|
|
Borups Plads (Borups Allé)
|
Kl. 07:39
|
|
Kl. 07:39
|
|
|
|
Nordre Fasanvej (Borups Allé)
|
Kl. 07:41
|
|
Kl. 07:41
|
|
|
|
Fuglebakken St. (Borups Allé)
|
Kl. 07:43
|
|
Kl. 07:43
|
|
|
|
Hillerødgade (Borups Allé)
|
Kl. 07:44
|
|
Kl. 07:44
|
|
|
|
Mågevej (Borups Allé)
|
Kl. 07:44
|
|
Kl. 07:44
|
|
|
|
Hulgårdsvej (Borups Allé)
|
Kl. 07:46
|
|
Kl. 07:46
|
|
|
|
Bellahøj (Borups Allé)
|
Kl. 07:48
|
|
Kl. 07:48
|
|
|
|
Nordvestkirken (Utterslevvej)
|
Kl. 07:49
|
|
Kl. 07:49
|
|
|
|
Utterslev Torv (Horsebakken)
|
Kl. 07:50
|
|
Kl. 07:50
|
|
|
|
Hyrdevangen (Horsebakken)
|
Kl. 07:50
|
|
Kl. 07:50
|
|
|
|
Lærkebakken (Horsebakken)
|
Kl. 07:51
|
|
Kl. 07:51
|
|
|
|
Mosesvinget (Horsebakken)
|
Kl. 07:52
|
|
Kl. 07:52
|
|
|
|
Moseskrænten (Maglegårds Allé)
|
Kl. 07:53
|
|
Kl. 07:53
|
|
|
|
Søborg Magle Kirke (Maglegårds Allé)
|
Kl. 07:54
|
|
Kl. 07:54
|
|
|
|
Mars Allé (Grønnemose Allé)
|
Kl. 07:54
|
|
Kl. 07:54
|
|
|
|
Nordtoftevej (Mars Allé)
|
Kl. 07:55
|
|
Kl. 07:55
|
|
|
|
Mars Allé (Gladsaxevej)
|
Kl. 07:57
|
|
Kl. 07:57
|
|
|
|
Dalen (Gladsaxevej)
|
Kl. 07:57
|
|
Kl. 07:57
|
|
|
|
Høje Gladsaxe (Gladsaxevej)
|
Kl. 07:59
|
|
Kl. 07:59
|
|
|
|
Isbanevej (Gladsaxevej)
|
Kl. 07:59
|
|
Kl. 07:59
|
|
|
|
Gyngemosevej (Gladsaxevej)
|
Kl. 08:01
|
|
Kl. 08:01
|
|
|
|
Gladsaxevej (Vandtårnsvej)
|
Kl. 08:02
|
|
Kl. 08:02
|
|
|
|
|
Gladsaxe Møllevej (Vandtårnsvej)
|
Kl. 08:03
|
|
Kl. 08:03
|
|
|
|
Gladsaxe Trafikplads, terminalen
|
Kl. 08:05
|
|
|
|
|