|
Holte St.
|
|
|
Kl. 15:40
|
|
Bus 334
|
|
Rønnebærvej (Holte Stationsvej)
|
Kl. 15:41
|
|
Kl. 15:41
|
|
|
|
Holte Skole (Kongevejen)
|
Kl. 15:43
|
|
Kl. 15:43
|
|
|
|
Rudersdalsvej (Kongevejen)
|
Kl. 15:44
|
|
Kl. 15:44
|
|
|
|
Rudegårds Allé (Kongevejen)
|
Kl. 15:46
|
|
Kl. 15:46
|
|
|
|
Holte Hallerne (Kongevejen)
|
Kl. 15:47
|
|
Kl. 15:47
|
|
|
|
Kongevejen (Vasevej)
|
Kl. 15:48
|
|
Kl. 15:48
|
|
|
|
Rønnebærvej (Vasevej)
|
Kl. 15:49
|
|
Kl. 15:49
|
|
|
|
Vasevej 43 (Vasevej)
|
Kl. 15:50
|
|
Kl. 15:50
|
|
|
|
Granbakken (Vasevej)
|
Kl. 15:52
|
|
Kl. 15:52
|
|
|
|
Bistrupgårdsvej (Vasevej)
|
Kl. 15:53
|
|
Kl. 15:53
|
|
|
|
Bistrup Trafikplads
|
Kl. 15:55
|
|
Kl. 15:55
|
|
|
|
Abildgårdsparken (Bistrupvej)
|
Kl. 15:55
|
|
Kl. 15:55
|
|
|
|
Hesselbækgård (Bistrupvej)
|
Kl. 15:56
|
|
Kl. 15:56
|
|
|
|
Damgård (Bistrupvej)
|
Kl. 15:57
|
|
Kl. 15:57
|
|
|
|
Bistrupvej (Paltholmvej)
|
Kl. 15:59
|
|
Kl. 15:59
|
|
|
|
Stavnsholtstien (Paltholmvej)
|
Kl. 16:00
|
|
Kl. 16:00
|
|
|
|
Ellegård (Stavnsholtvej)
|
Kl. 16:01
|
|
Kl. 16:01
|
|
|
|
Stavnsholtvænge (Stavnsholtvej)
|
Kl. 16:01
|
|
Kl. 16:01
|
|
|
|
Tjørnevænget (Stavnsholtvej)
|
Kl. 16:03
|
|
Kl. 16:03
|
|
|
|
Stavnsholtkirken (Stavnsholtvej)
|
Kl. 16:04
|
|
Kl. 16:04
|
|
|
|
Farum Bytorv (Stavnsholtvej)
|
Kl. 16:05
|
|
Kl. 16:05
|
|
|
|
|
Farum St.
|
Kl. 16:07
|
|
|
|
|