|
Herlev St. (Stationsalleen)
|
|
|
Kl. 14:15
|
|
Bus 161
|
|
Elverhøjen (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 14:16
|
|
Kl. 14:16
|
|
|
|
Hyrdindestien (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 14:17
|
|
Kl. 14:17
|
|
|
|
Ringvejsbroen (Herlev Ringvej)
|
Kl. 14:18
|
|
Kl. 14:18
|
|
|
|
Mileparken (Herlev Ringvej)
|
Kl. 14:19
|
|
Kl. 14:19
|
|
|
|
Marielundvej (Nordre Ringvej)
|
Kl. 14:21
|
|
Kl. 14:21
|
|
|
|
Islevdalvej (Slotsherrensvej)
|
Kl. 14:25
|
|
Kl. 14:25
|
|
|
|
Islevgård Allé (Bjerringbrovej)
|
Kl. 14:25
|
|
Kl. 14:25
|
|
|
|
Krondalvej (Bjerringbrovej)
|
Kl. 14:26
|
|
Kl. 14:26
|
|
|
|
Rådmand Billes Vej (Bjerringbrovej)
|
Kl. 14:27
|
|
Kl. 14:27
|
|
|
|
Hobrovej (Bjerringbrovej)
|
Kl. 14:27
|
|
Kl. 14:27
|
|
|
|
Islevdalvej (Hvidsværmervej)
|
Kl. 14:28
|
|
Kl. 14:28
|
|
|
|
Islevdalvej (Jyllingevej)
|
Kl. 14:29
|
|
Kl. 14:29
|
|
|
|
HF Dano (Jyllingevej)
|
Kl. 14:30
|
|
Kl. 14:30
|
|
|
|
Jyllingevej (Tårnvej)
|
Kl. 14:32
|
|
Kl. 14:32
|
|
|
|
Grøndalslund Kirke (Tårnvej)
|
Kl. 14:32
|
|
Kl. 14:32
|
|
|
|
Tæbyvej (Tårnvej)
|
Kl. 14:33
|
|
Kl. 14:33
|
|
|
|
Kirstine Pedersens Vej (Tårnvej)
|
Kl. 14:33
|
|
Kl. 14:33
|
|
|
|
Rødovre Rådhus (Tårnvej)
|
Kl. 14:34
|
|
Kl. 14:34
|
|
|
|
Rødovre Centrum (Tårnvej)
|
Kl. 14:35
|
|
Kl. 14:35
|
|
|
|
Rødager Allé (Tårnvej)
|
Kl. 14:36
|
|
Kl. 14:36
|
|
|
|
Valhøjs Allé (Tårnvej)
|
Kl. 14:37
|
|
Kl. 14:37
|
|
|
|
Lillekær (Nørrekær)
|
Kl. 14:38
|
|
Kl. 14:38
|
|
|
|
Milestedet (Agerkær)
|
Kl. 14:40
|
|
Kl. 14:40
|
|
|
|
Maglekær (Agerkær)
|
Kl. 14:41
|
|
Kl. 14:41
|
|
|
|
|
Rødovre St.
|
Kl. 14:43
|
|
|
|
|