|
Friheden St.
|
|
|
Kl. 21:31
|
|
Bus 200S
|
|
Brostykkevej (Hvidovrevej)
|
Kl. 21:33
|
|
Kl. 21:33
|
|
|
|
Hvidovre Rådhus (Hvidovrevej)
|
Kl. 21:34
|
|
Kl. 21:34
|
|
|
|
Arnold Nielsens Boulevard (Kettegård Allé)
|
Kl. 21:35
|
|
Kl. 21:35
|
|
|
|
Hvidovre Hospital (Kettegård Allé)
|
Kl. 21:37
|
|
Kl. 21:37
|
|
|
|
Oppegårdsvej (Kettegård Allé)
|
Kl. 21:37
|
|
Kl. 21:37
|
|
|
|
Hvidovre Hospital, Kollegiet (Avedøre Havnevej)
|
Kl. 21:38
|
|
Kl. 21:38
|
|
|
|
Park Allé (Avedøre Havnevej)
|
Kl. 21:41
|
|
Kl. 21:41
|
|
|
|
Rebæk Søpark (Avedøre Havnevej)
|
Kl. 21:42
|
|
Kl. 21:42
|
|
|
|
Rødovre St.
|
Kl. 21:44
|
|
Kl. 21:44
|
|
|
|
Roskildevej (Tårnvej)
|
Kl. 21:46
|
|
Kl. 21:46
|
|
|
|
Rødager Allé (Tårnvej)
|
Kl. 21:48
|
|
Kl. 21:48
|
|
|
|
Rødovre Centrum (Tårnvej)
|
Kl. 21:49
|
|
Kl. 21:49
|
|
|
|
Tæbyvej (Tårnvej)
|
Kl. 21:50
|
|
Kl. 21:50
|
|
|
|
Jyllingevej (Tårnvej)
|
Kl. 21:51
|
|
Kl. 21:51
|
|
|
|
Fortvej (Tårnvej)
|
Kl. 21:52
|
|
Kl. 21:52
|
|
|
|
Slotsherrensvej (Tårnvej)
|
Kl. 21:53
|
|
Kl. 21:53
|
|
|
|
Husum St. (Islevhusvej)
|
Kl. 21:56
|
|
Kl. 21:56
|
|
|
|
Husum Torv (Frederikssundsvej)
|
Kl. 21:57
|
|
Kl. 21:57
|
|
|
|
Nørre Gymnasium (Mørkhøjvej)
|
Kl. 21:59
|
|
Kl. 21:59
|
|
|
|
Stavnsbjerg Allé, Rosenlund (Mørkhøjvej)
|
Kl. 22:01
|
|
Kl. 22:01
|
|
|
|
Juni Allé (Mørkhøjvej)
|
Kl. 22:02
|
|
Kl. 22:02
|
|
|
|
Sydmarken (Gladsaxe Møllevej)
|
Kl. 22:05
|
|
Kl. 22:05
|
|
|
|
Gladsaxe Trafikplads (Gladsaxe Møllevej)
|
Kl. 22:06
|
|
Kl. 22:06
|
|
|
|
Gladsaxevej (Gladsaxe Ringvej)
|
Kl. 22:08
|
|
Kl. 22:08
|
|
|
|
|
Buddinge Torv (Buddingevej)
|
Kl. 22:09
|
|
Kl. 22:09
|
|
|
|
Buddinge St.
|
Kl. 22:11
|
|
|
|
|