|
Svogerslev, Søbredden (Kongemarksvej)
|
|
|
Kl. 17:26
|
|
Bus 201A
|
|
Søtoften (Kongemarksvej)
|
Kl. 17:27
|
|
Kl. 17:27
|
|
|
|
Kongemarksvej (Svogerslev Hovedgade)
|
Kl. 17:28
|
|
Kl. 17:28
|
|
|
|
Svogerslev Kirke (Svogerslev Hovedgade)
|
Kl. 17:29
|
|
Kl. 17:29
|
|
|
|
Stamvej (Svogerslev Hovedgade)
|
Kl. 17:29
|
|
Kl. 17:29
|
|
|
|
Gyldenkærnevej (Holbækvej)
|
Kl. 17:31
|
|
Kl. 17:31
|
|
|
|
Kristiansminde Plejecenter (Holbækvej)
|
Kl. 17:33
|
|
Kl. 17:33
|
|
|
|
Låddenhøj (Holbækvej)
|
Kl. 17:34
|
|
Kl. 17:34
|
|
|
|
Katedralskolen (Holbækvej)
|
Kl. 17:35
|
|
Kl. 17:35
|
|
|
|
Rønnebærparken (Holbækvej)
|
Kl. 17:36
|
|
Kl. 17:36
|
|
|
|
Smedegårdsparken (Holbækvej)
|
Kl. 17:37
|
|
Kl. 17:37
|
|
|
|
Skovbovængets Allé (Ringstedgade)
|
Kl. 17:38
|
|
Kl. 17:38
|
|
|
|
Rådmandshaven (Ringstedgade)
|
Kl. 17:39
|
|
Kl. 17:39
|
|
|
|
Roskilde St. (Stationscentret)
|
Kl. 17:42
|
|
Kl. 17:46
|
|
|
|
Stændertorvet
|
Kl. 17:49
|
|
Kl. 17:49
|
|
|
|
Dronning Margrethes Vej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 17:49
|
|
Kl. 17:49
|
|
|
|
Trægården (Frederiksborgvej)
|
Kl. 17:50
|
|
Kl. 17:50
|
|
|
|
Sankt Clara Vej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 17:50
|
|
Kl. 17:50
|
|
|
|
Hødersvej (Haraldsborgvej)
|
Kl. 17:53
|
|
Kl. 17:53
|
|
|
|
Strandparken (Haraldsborgvej)
|
Kl. 17:54
|
|
Kl. 17:54
|
|
|
|
Åvej (Himmelev Sognevej)
|
Kl. 17:55
|
|
Kl. 17:55
|
|
|
|
Himmelev Center (Himmelev Sognevej)
|
Kl. 17:57
|
|
Kl. 17:57
|
|
|
|
Egegårdsparken (Herregårdsvej)
|
Kl. 17:58
|
|
Kl. 17:58
|
|
|
|
Himmelev Rideklub (Herregårdsvej)
|
Kl. 17:59
|
|
Kl. 17:59
|
|
|
|
Herregårdsvej, bussluse (Herregårdsvej)
|
Kl. 18:01
|
|
Kl. 18:01
|
|
|
|
Linkøpingvej (Nordens Parkvej)
|
Kl. 18:02
|
|
Kl. 18:02
|
|
|
|
Lysalleen (Nordens Parkvej)
|
Kl. 18:03
|
|
Kl. 18:03
|
|
|
|
|
Trekroner St.
|
Kl. 18:05
|
|
|
|
|