|
Rødovre St.
|
|
|
Kl. 16:15
|
|
Bus 161
|
|
Maglekær (Agerkær)
|
Kl. 16:17
|
|
Kl. 16:17
|
|
|
|
Milestedet (Nørrekær)
|
Kl. 16:18
|
|
Kl. 16:18
|
|
|
|
Lillekær (Nørrekær)
|
Kl. 16:19
|
|
Kl. 16:19
|
|
|
|
Roskildevej (Tårnvej)
|
Kl. 16:20
|
|
Kl. 16:20
|
|
|
|
Valhøjs Allé (Tårnvej)
|
Kl. 16:20
|
|
Kl. 16:20
|
|
|
|
Rødager Allé (Tårnvej)
|
Kl. 16:21
|
|
Kl. 16:21
|
|
|
|
Rødovre Centrum (Tårnvej)
|
Kl. 16:23
|
|
Kl. 16:23
|
|
|
|
Rødovre Rådhus (Tårnvej)
|
Kl. 16:23
|
|
Kl. 16:23
|
|
|
|
Kirstine Pedersens Vej (Tårnvej)
|
Kl. 16:24
|
|
Kl. 16:24
|
|
|
|
Tæbyvej (Tårnvej)
|
Kl. 16:24
|
|
Kl. 16:24
|
|
|
|
Grøndalslund Kirke (Tårnvej)
|
Kl. 16:25
|
|
Kl. 16:25
|
|
|
|
Tårnvej (Jyllingevej)
|
Kl. 16:26
|
|
Kl. 16:26
|
|
|
|
HF Dano (Jyllingevej)
|
Kl. 16:27
|
|
Kl. 16:27
|
|
|
|
Jyllingevej (Islevdalvej)
|
Kl. 16:29
|
|
Kl. 16:29
|
|
|
|
Islevdalvej (Hvidsværmervej)
|
Kl. 16:30
|
|
Kl. 16:30
|
|
|
|
Hobrovej (Bjerringbrovej)
|
Kl. 16:31
|
|
Kl. 16:31
|
|
|
|
Rådmand Billes Vej (Bjerringbrovej)
|
Kl. 16:31
|
|
Kl. 16:31
|
|
|
|
Krondalvej (Bjerringbrovej)
|
Kl. 16:32
|
|
Kl. 16:32
|
|
|
|
Islevgård Allé (Slotsherrensvej)
|
Kl. 16:33
|
|
Kl. 16:33
|
|
|
|
Islevdalvej (Slotsherrensvej)
|
Kl. 16:34
|
|
Kl. 16:34
|
|
|
|
Mileparken (Herlev Ringvej)
|
Kl. 16:38
|
|
Kl. 16:38
|
|
|
|
Ringvejsbroen (Herlev Ringvej)
|
Kl. 16:39
|
|
Kl. 16:39
|
|
|
|
Herlev Bymidte (Herlev Ringvej)
|
Kl. 16:39
|
|
Kl. 16:39
|
|
|
|
|
Elverhøjen (Stationsalleen)
|
Kl. 16:41
|
|
Kl. 16:41
|
|
|
|
Herlev St. (Stationsalleen)
|
Kl. 16:43
|
|
|
|
|