|
Holte St.
|
|
|
Kl. 10:57
|
|
Bus 191
|
|
Rønnebærvej (Holte Stationsvej)
|
Kl. 10:57
|
|
Kl. 10:57
|
|
|
|
Holte Midtpunkt (Rønnebærvej)
|
Kl. 10:57
|
|
Kl. 10:57
|
|
|
|
Piils Skov (Dronninggårds Allé)
|
Kl. 10:59
|
|
Kl. 10:59
|
|
|
|
Mosevej (Dronninggårds Allé)
|
Kl. 11:00
|
|
Kl. 11:00
|
|
|
|
Tesch Allé (Dronninggårds Allé)
|
Kl. 11:01
|
|
Kl. 11:01
|
|
|
|
Vejlemosevej (Parcelvej)
|
Kl. 11:03
|
|
Kl. 11:03
|
|
|
|
Kildevældsvej (Parcelvej)
|
Kl. 11:03
|
|
Kl. 11:03
|
|
|
|
Parcelvej (Højdevej)
|
Kl. 11:04
|
|
Kl. 11:04
|
|
|
|
Arnevej (Højdevej)
|
Kl. 11:05
|
|
Kl. 11:05
|
|
|
|
Furesøvej (Højdevej)
|
Kl. 11:06
|
|
Kl. 11:06
|
|
|
|
Søndervej (Furesøvej)
|
Kl. 11:06
|
|
Kl. 11:06
|
|
|
|
Furesø Parken (Furesøvej)
|
Kl. 11:07
|
|
Kl. 11:07
|
|
|
|
Virum Overdrevsvej (Furesø Parkvej)
|
Kl. 11:07
|
|
Kl. 11:07
|
|
|
|
Parcelvej (Frederiksdalsvej)
|
Kl. 11:08
|
|
Kl. 11:08
|
|
|
|
Kirkebakken (Frederiksdalsvej)
|
Kl. 11:09
|
|
Kl. 11:09
|
|
|
|
Virum Torv (Grønnevej)
|
Kl. 11:11
|
|
Kl. 11:11
|
|
|
|
Vangeledet (Grønnevej)
|
Kl. 11:11
|
|
Kl. 11:11
|
|
|
|
Virumvej (Grønnevej)
|
Kl. 11:12
|
|
Kl. 11:12
|
|
|
|
Fuglsangvej (Virumvej)
|
Kl. 11:13
|
|
Kl. 11:13
|
|
|
|
Virumvej (Kongevejen)
|
Kl. 11:13
|
|
Kl. 11:13
|
|
|
|
Frilandsmuseet (Kongevejen)
|
Kl. 11:14
|
|
Kl. 11:14
|
|
|
|
Kongevejen (Skovbrynet)
|
Kl. 11:15
|
|
Kl. 11:15
|
|
|
|
Sorgenfri St. (Hummeltoftevej)
|
Kl. 11:16
|
|
Kl. 11:16
|
|
|
|
Sorgenfri Torv (Grønnevej)
|
Kl. 11:16
|
|
Kl. 11:16
|
|
|
|
Løvgårdsvej (Grønnevej)
|
Kl. 11:16
|
|
Kl. 11:16
|
|
|
|
Sorgenfrivænget (Grønnevej)
|
Kl. 11:17
|
|
Kl. 11:17
|
|
|
|
Virumvej (Grønnevej)
|
Kl. 11:17
|
|
Kl. 11:17
|
|
|
|
Vangeledet (Grønnevej)
|
Kl. 11:18
|
|
Kl. 11:18
|
|
|
|
Virum Stationsvej (Virumvej)
|
Kl. 11:20
|
|
Kl. 11:20
|
|
|
|
Solgården (Virumvej)
|
Kl. 11:20
|
|
Kl. 11:20
|
|
|
|
Virum Vandvej (Frederiksdalsvej)
|
Kl. 11:21
|
|
Kl. 11:21
|
|
|
|
Hummeltoftevej (Frederiksdalsvej)
|
Kl. 11:21
|
|
Kl. 11:21
|
|
|
|
Frederiksdal (Frederiksdalsvej)
|
Kl. 11:23
|
|
Kl. 11:23
|
|
|
|
Sophienholm (Nybrovej)
|
Kl. 11:25
|
|
Kl. 11:25
|
|
|
|
Nybro Kro (Nybrovej)
|
Kl. 11:26
|
|
Kl. 11:26
|
|
|
|
Nybrogård (Nybrovej)
|
Kl. 11:27
|
|
Kl. 11:27
|
|
|
|
Kongshvilevej (Nybrovej)
|
Kl. 11:28
|
|
Kl. 11:28
|
|
|
|
Hartmannsvej (Nybrovej)
|
Kl. 11:30
|
|
Kl. 11:30
|
|
|
|
Lyngby St.
|
Kl. 11:35
|
|
Kl. 11:35
|
|
|
|
|
Lyngby St. (Jernbanepladsen)
|
Kl. 11:36
|
|
|
|
|