|
Klostermosevej Nord (Klostermosevej)
|
|
|
Kl. 07:29
|
|
Bus 801A
|
|
Lindehøj (Klostermosevej)
|
Kl. 07:30
|
|
Kl. 07:30
|
|
|
|
Kronborg Ladegårds Vej (Klostermosevej)
|
Kl. 07:31
|
|
Kl. 07:31
|
|
|
|
Mariehøj (Kronborg Ladegårds Vej)
|
Kl. 07:31
|
|
Kl. 07:31
|
|
|
|
Eckersbergvej (Kronborg Ladegårds Vej)
|
Kl. 07:32
|
|
Kl. 07:32
|
|
|
|
Kristinehøjvej (Abildgaardsvej)
|
Kl. 07:33
|
|
Kl. 07:33
|
|
|
|
Olaf Rudes Vej (Abildgaardsvej)
|
Kl. 07:34
|
|
Kl. 07:34
|
|
|
|
Søvejen (Kingosvej)
|
Kl. 07:34
|
|
Kl. 07:34
|
|
|
|
Blichersvej (Kingosvej)
|
Kl. 07:35
|
|
Kl. 07:35
|
|
|
|
Damvænget (Blichersvej)
|
Kl. 07:36
|
|
Kl. 07:36
|
|
|
|
Kronborg Ladegårds Vej (Blichersvej)
|
Kl. 07:36
|
|
Kl. 07:36
|
|
|
|
Vestervang Kirke (Gefionsvej)
|
Kl. 07:38
|
|
Kl. 07:38
|
|
|
|
Baldersvej (Gurrevej)
|
Kl. 07:39
|
|
Kl. 07:39
|
|
|
|
Bjarkesvej (Gurrevej)
|
Kl. 07:40
|
|
Kl. 07:40
|
|
|
|
Ægirsvej (Gurrevej)
|
Kl. 07:40
|
|
Kl. 07:40
|
|
|
|
Møllebakken (Gurrevej)
|
Kl. 07:41
|
|
Kl. 07:41
|
|
|
|
Nygade (Kronborgvej)
|
Kl. 07:42
|
|
Kl. 07:42
|
|
|
|
Kulturværftet (Allegade)
|
Kl. 07:44
|
|
Kl. 07:44
|
|
|
|
Havnepladsen (Jernbanevej)
|
Kl. 07:45
|
|
Kl. 07:45
|
|
|
|
Helsingør St.
|
Kl. 07:46
|
|
Kl. 07:48
|
|
Bus 801A
|
|
Stengade (Kongevejen)
|
Kl. 07:49
|
|
Kl. 07:49
|
|
|
|
Ryesvej (Kongevejen)
|
Kl. 07:50
|
|
Kl. 07:50
|
|
|
|
Kircksvej (Kongevejen)
|
Kl. 07:52
|
|
Kl. 07:52
|
|
|
|
Kongevejen (Rønnebær Alle)
|
Kl. 07:53
|
|
Kl. 07:53
|
|
|
|
Helsingør Gymnasium (Borgm.P.Christensens V.)
|
Kl. 07:54
|
|
Kl. 07:54
|
|
|
|
Kulturhus Syd (Borgm.P.Christensens V.)
|
Kl. 07:54
|
|
Kl. 07:54
|
|
|
|
Rytterbakken (Borgm.P.Christensens V.)
|
Kl. 07:55
|
|
Kl. 07:55
|
|
|
|
Piskesmældet (Borgm.P.Christensens V.)
|
Kl. 07:57
|
|
Kl. 07:57
|
|
|
|
Vapnagård, Svømmehallen (Borgm.P.Christensens V.)
|
Kl. 07:58
|
|
Kl. 07:58
|
|
|
|
Prøvestenscentret
|
Kl. 08:00
|
|
Kl. 08:00
|
|
Bus 801A
|
|
Svømmehallen (Klostermosevej)
|
Kl. 08:01
|
|
Kl. 08:01
|
|
|
|
Sprydet (Smakkevej)
|
Kl. 08:02
|
|
Kl. 08:02
|
|
|
|
Masten (Smakkevej)
|
Kl. 08:03
|
|
Kl. 08:03
|
|
|
|
Klyveren (Smakkevej)
|
Kl. 08:03
|
|
Kl. 08:03
|
|
|
|
Borupgård (Smakkevej)
|
Kl. 08:04
|
|
Kl. 08:04
|
|
|
|
Snekkersten St.
|
Kl. 08:06
|
|
Kl. 08:06
|
|
|
|
Jollen (Nørrevej)
|
Kl. 08:06
|
|
Kl. 08:06
|
|
|
|
Poppelhaven (Nørrevej)
|
Kl. 08:07
|
|
Kl. 08:07
|
|
|
|
Klostermosevej (Agnetevej)
|
Kl. 08:07
|
|
Kl. 08:07
|
|
|
|
Idrætspladsen (Agnetevej)
|
Kl. 08:08
|
|
Kl. 08:08
|
|
|
|
Flynderupgård (Agnetevej)
|
Kl. 08:10
|
|
Kl. 08:10
|
|
|
|
Piavej (Agnetevej)
|
Kl. 08:11
|
|
Kl. 08:11
|
|
|
|
Dortevej (Agnetevej)
|
Kl. 08:12
|
|
Kl. 08:12
|
|
|
|
Mørdrupvej (Hovvej)
|
Kl. 08:13
|
|
Kl. 08:13
|
|
|
|
Espergærde Gymnasium (Hovvej)
|
Kl. 08:14
|
|
Kl. 08:14
|
|
|
|
Kornmarken (Hovvej)
|
Kl. 08:15
|
|
Kl. 08:15
|
|
|
|
Højvangen (Hovvej)
|
Kl. 08:15
|
|
Kl. 08:15
|
|
|
|
Grydemosevej (Hovvej)
|
Kl. 08:16
|
|
Kl. 08:16
|
|
|
|
Hovgårdsvej (Hovvej)
|
Kl. 08:16
|
|
Kl. 08:16
|
|
|
|
Gl. Tibberupvej (Hornbækvej)
|
Kl. 08:17
|
|
Kl. 08:17
|
|
|
|
Ametystvej (Kofod Anchers Vej)
|
Kl. 08:19
|
|
Kl. 08:19
|
|
|
|
Ved Bækken (Kofod Anchers Vej)
|
Kl. 08:19
|
|
Kl. 08:19
|
|
|
|
Stokholmsvej (Kløvermarken)
|
Kl. 08:20
|
|
Kl. 08:20
|
|
|
|
Espergærde Center, Øst (Kløvermarken)
|
Kl. 08:21
|
|
Kl. 08:21
|
|
|
|
|
Espergærde St.
|
Kl. 08:22
|
|
|
|
|