|
Rødovre St.
|
|
|
Kl. 13:40
|
|
Bus 21
|
|
Hendriksholm Kirke (Damhus Boulevard)
|
Kl. 13:41
|
|
Kl. 13:41
|
|
|
|
Randrupvej (Damhus Boulevard)
|
Kl. 13:41
|
|
Kl. 13:41
|
|
|
|
Randrupvej (Hvidovrevej)
|
Kl. 13:43
|
|
Kl. 13:43
|
|
|
|
Damhustorvet (Roskildevej)
|
Kl. 13:44
|
|
Kl. 13:44
|
|
|
|
Peter Bangs Vej (Roskildevej)
|
Kl. 13:45
|
|
Kl. 13:45
|
|
|
|
Ålholm Plads (Ålholmvej)
|
Kl. 13:46
|
|
Kl. 13:46
|
|
|
|
Peter Bangs Vej (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 13:48
|
|
Kl. 13:48
|
|
|
|
Langdraget (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 13:49
|
|
Kl. 13:49
|
|
|
|
Jernbane Allé (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 13:50
|
|
Kl. 13:50
|
|
|
|
Flintholm St. (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 13:51
|
|
Kl. 13:51
|
|
|
|
C.F. Richs Vej (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 13:52
|
|
Kl. 13:52
|
|
|
|
Rebildvej (Sallingvej)
|
Kl. 13:54
|
|
Kl. 13:54
|
|
|
|
Godthåbsvej (Hulgårdsvej)
|
Kl. 13:55
|
|
Kl. 13:55
|
|
|
|
Grøndal Centret (Hulgårdsvej)
|
Kl. 13:56
|
|
Kl. 13:56
|
|
|
|
Borups Allé (Hulgårdsvej)
|
Kl. 13:58
|
|
Kl. 13:58
|
|
|
|
Hulgårds Plads (Tomsgårdsvej)
|
Kl. 14:00
|
|
Kl. 14:00
|
|
|
|
Birkedommervej (Tomsgårdsvej)
|
Kl. 14:01
|
|
Kl. 14:01
|
|
|
|
Frederiksborgvej (Tuborgvej)
|
Kl. 14:03
|
|
Kl. 14:03
|
|
|
|
Tagensvej (Tuborgvej)
|
Kl. 14:04
|
|
Kl. 14:04
|
|
|
|
Bispebjerg Hospital (Tuborgvej)
|
Kl. 14:05
|
|
Kl. 14:05
|
|
|
|
Emdrup St. (Tuborgvej)
|
Kl. 14:07
|
|
Kl. 14:07
|
|
|
|
Emdrup Søpark (Tuborgvej)
|
Kl. 14:08
|
|
Kl. 14:08
|
|
|
|
Birkehøj (Tuborgvej)
|
Kl. 14:09
|
|
Kl. 14:09
|
|
|
|
Lyngbyvej (Tuborgvej)
|
Kl. 14:10
|
|
Kl. 14:10
|
|
|
|
Sankt Lukas Stiftelsen (Tuborgvej)
|
Kl. 14:11
|
|
Kl. 14:11
|
|
|
|
Rymarksvej (Tuborgvej)
|
Kl. 14:13
|
|
Kl. 14:13
|
|
|
|
Estersvej (Tuborgvej)
|
Kl. 14:14
|
|
Kl. 14:14
|
|
|
|
Lundevangen (Tuborgvej)
|
Kl. 14:15
|
|
Kl. 14:15
|
|
|
|
Tuborg Boulevard (Strandvejen)
|
Kl. 14:16
|
|
Kl. 14:16
|
|
|
|
Callisensvej (Strandvejen)
|
Kl. 14:17
|
|
Kl. 14:17
|
|
|
|
|
Strandvejen (Hellerupvej)
|
Kl. 14:18
|
|
Kl. 14:18
|
|
|
|
Hellerup St.
|
Kl. 14:20
|
|
|
|
|