|
Ballerup St. (Banegårdspladsen)
|
|
|
Kl. 16:21
|
|
Bus 350S
|
B
|
|
Psykiatrisk Center Ballerup (Ballerup Boulevard)
|
Kl. 16:24
|
|
Kl. 16:24
|
|
|
|
|
Ring 4 (Ballerup Boulevard)
|
Kl. 16:24
|
|
Kl. 16:24
|
|
|
|
|
Tempovej (Ballerup Boulevard)
|
Kl. 16:27
|
|
Kl. 16:27
|
|
|
|
|
Malmparken St. (Malmparken)
|
Kl. 16:29
|
|
Kl. 16:29
|
|
|
|
|
Ballerup, Borupvang (Lautrupparken)
|
Kl. 16:31
|
|
Kl. 16:31
|
|
|
|
|
DTU Ballerup Campus (Lautrupvang)
|
Kl. 16:34
|
|
Kl. 16:34
|
|
|
|
|
Torvevej (Skovlunde Byvej)
|
Kl. 16:36
|
|
Kl. 16:36
|
|
|
|
|
Virkeholm (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 16:38
|
|
Kl. 16:38
|
|
|
|
|
Marielundvej (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 16:39
|
|
Kl. 16:39
|
|
|
|
|
Herlev Bymidte (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 16:41
|
|
Kl. 16:41
|
|
|
|
|
Elverhøjen (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 16:43
|
|
Kl. 16:43
|
|
|
|
|
Åfløjen (Frederikssundsvej)
|
Kl. 16:46
|
|
Kl. 16:46
|
|
|
|
|
Husum Torv (Frederikssundsvej)
|
Kl. 16:49
|
|
Kl. 16:49
|
|
|
|
|
Husumvej (Frederikssundsvej)
|
Kl. 16:50
|
|
Kl. 16:50
|
|
|
|
|
Veksøvej (Frederikssundsvej)
|
Kl. 16:52
|
|
Kl. 16:52
|
|
|
|
|
Brønshøj Torv (Frederikssundsvej)
|
Kl. 16:54
|
|
Kl. 16:54
|
|
|
|
|
Bellahøj (Frederikssundsvej)
|
Kl. 16:58
|
|
Kl. 16:58
|
|
|
|
|
Hulgårds Plads (Frederikssundsvej)
|
Kl. 16:59
|
|
Kl. 16:59
|
|
|
|
|
Nørrebro St. (Nørrebrogade)
|
Kl. 17:04
|
|
Kl. 17:04
|
|
|
|
|
Nørrebros Runddel St. (Nørrebrogade)
|
Kl. 17:07
|
|
Kl. 17:07
|
|
|
|
|
Elmegade (Nørrebrogade)
|
Kl. 17:11
|
|
Kl. 17:11
|
|
|
|
|
Nørreport St. (Nørre Voldgade)
|
Kl. 17:16
|
|
|
|
|
|