|
Aars Busterminal (Vesthimmerlands Komm.)
|
|
|
Kl. 06:35
|
|
Bus 52
|
A
|
|
Tokesvej (Himmerlandsgade / Aars)
|
Kl. 06:35
|
|
Kl. 06:35
|
|
|
|
|
Aars Svømmehal (Himmerlandsgade / Aars)
|
Kl. 06:37
|
|
Kl. 06:37
|
|
|
|
|
Hans Egedes Vej (Hobrovej / Aars)
|
Kl. 06:38
|
|
Kl. 06:38
|
|
|
|
|
Gundestrup (Roldvej / Vesthimm. Komm.)
|
Kl. 06:40
|
|
Kl. 06:40
|
|
|
|
|
Mosbæk (Mosbækvej / Vesthimm. Komm.)
|
Kl. 06:44
|
|
Kl. 06:44
|
|
|
|
|
Sønderup (Rebild Kommune)
|
Kl. 06:48
|
|
Kl. 06:48
|
|
|
|
|
Torstedvej (Hjedsbækvej / Rebild Kommune)
|
Kl. 06:51
|
|
Kl. 06:51
|
|
|
|
|
Himmerlandshave (Hjedsbækvej / Suldrup)
|
Kl. 06:52
|
|
Kl. 06:52
|
|
|
|
|
Suldrup Centrum (Hjedsbækvej / Suldrup)
|
Kl. 06:53
|
|
Kl. 06:53
|
|
|
|
|
Søbakken (Hjedsbækvej / Suldrup)
|
Kl. 06:54
|
|
Kl. 06:54
|
|
|
|
|
Hjedsbæk (Hjedsbækvej / Rebild Kommune)
|
Kl. 06:55
|
|
Kl. 06:55
|
|
|
|
|
Sørup (Rebild Kommune)
|
Kl. 07:01
|
|
Kl. 07:01
|
|
|
|
|
Industrimarken (Hjedsbækvej / Rebild Kommune)
|
Kl. 07:01
|
|
Kl. 07:01
|
|
|
|
|
Støvring Varmeværk (Hjedsbækvej / Rebild Kommune)
|
Kl. 07:04
|
|
Kl. 07:04
|
|
|
|
|
Vestre Alle (Grangårdsvej / Støvring)
|
Kl. 07:05
|
|
Kl. 07:05
|
|
|
|
|
Stubhuset (Grangårdsvej / Støvring)
|
Kl. 07:07
|
|
Kl. 07:07
|
|
|
|
|
Mosbæksallé (Støvring)
|
Kl. 07:07
|
|
Kl. 07:07
|
|
|
|
|
Støvring St. (Bus)
|
Kl. 07:10
|
|
Kl. 07:10
|
|
|
A
|
|
Hermesvej (Hobrovej / Støvring)
|
Kl. 07:11
|
|
Kl. 07:11
|
|
|
|
|
Annerup (Hobrovej / Aalborg Kommune)
|
Kl. 07:12
|
|
Kl. 07:12
|
|
|
|
|
Klæstrupholmvej (Ellidshøjvej / Ellidshøj)
|
Kl. 07:14
|
|
Kl. 07:14
|
|
|
|
|
Mjels Bro (Ellidshøjvej / Ellidshøj)
|
Kl. 07:14
|
|
Kl. 07:14
|
|
|
|
|
Ellidshøj (Ellidshøjvej / Aalborg Kommune)
|
Kl. 07:15
|
|
Kl. 07:15
|
|
|
|
|
Bonderupvej (Hobrovej / Aalborg Kommune)
|
Kl. 07:16
|
|
Kl. 07:16
|
|
|
|
|
Buen (Hobrovej / Svenstrup)
|
Kl. 07:18
|
|
Kl. 07:18
|
|
|
|
|
Runesvinget (Hobrovej / Svenstrup)
|
Kl. 07:19
|
|
Kl. 07:19
|
|
|
|
|
Stubmøllevej (Hobrovej / Svenstrup)
|
Kl. 07:20
|
|
Kl. 07:20
|
|
|
|
|
Svenstrup Station (Hobrovej / Svenstrup)
|
Kl. 07:21
|
|
Kl. 07:21
|
|
|
|
|
Svenstrup Skolevej (Hobrovej / Svenstrup)
|
Kl. 07:21
|
|
Kl. 07:21
|
|
|
|
|
Skipper Clements Vej ( Hobrovej / Svenstrup)
|
Kl. 07:22
|
|
Kl. 07:22
|
|
|
|
|
Marathonvej (Hobrovej / Svenstrup)
|
Kl. 07:22
|
|
Kl. 07:22
|
|
|
|
|
Atletikvej (Hobrovej / Svenstrup)
|
Kl. 07:23
|
|
Kl. 07:23
|
|
|
|
|
Ikea (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 07:24
|
|
Kl. 07:24
|
|
|
|
|
Bilka (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 07:26
|
|
Kl. 07:26
|
|
|
|
|
Stationsmestervej (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 07:27
|
|
Kl. 07:27
|
|
|
|
|
Sofiendal Skole (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 07:29
|
|
Kl. 07:29
|
|
|
|
|
Mariendal Mølle (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 07:31
|
|
Kl. 07:31
|
|
|
|
|
Skipperen (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 07:33
|
|
Kl. 07:33
|
|
|
|
|
Sygehus Syd (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 07:34
|
|
Kl. 07:34
|
|
|
|
|
Aalborg St. (Område C / Regionalbus)
|
Kl. 07:38
|
|
|
|
|
C2
|