|
Kalundborg St.
|
|
|
Kl. 18:43
|
|
Bus 545
|
|
Jernbanegade (Bredgade)
|
Kl. 18:43
|
|
Kl. 18:43
|
|
|
|
Nytorv (Elmegade)
|
Kl. 18:44
|
|
Kl. 18:44
|
|
|
|
Slagelsevej (Elmegade)
|
Kl. 18:45
|
|
Kl. 18:45
|
|
|
|
Niels Valdemars Allé (Slagelsevej)
|
Kl. 18:46
|
|
Kl. 18:46
|
|
|
|
Svanevej (Slagelsevej)
|
Kl. 18:47
|
|
Kl. 18:47
|
|
|
|
Hanevænget (Slagelsevej)
|
Kl. 18:47
|
|
Kl. 18:47
|
|
|
|
Åvænget (Slagelsevej)
|
Kl. 18:49
|
|
Kl. 18:49
|
|
|
|
Hareskovvej (Gl Hovvej)
|
Kl. 18:49
|
|
Kl. 18:49
|
|
|
|
Engvej (Slagelsevej)
|
Kl. 18:50
|
|
Kl. 18:50
|
|
|
|
Årbyvej (Slagelsevej)
|
Kl. 18:52
|
|
Kl. 18:52
|
|
|
|
Årby, Gl Frysehus (Årbyvej)
|
Kl. 18:56
|
|
Kl. 18:56
|
|
|
|
Tejbjergvej (Årbygade)
|
Kl. 18:57
|
|
Kl. 18:57
|
|
|
|
Mogensbanke (Møllevangen)
|
Kl. 18:58
|
|
Kl. 18:58
|
|
|
|
Rørby (Gl Sorøvej)
|
Kl. 19:00
|
|
Kl. 19:00
|
|
|
|
Stigsager (Gl Sorøvej)
|
Kl. 19:00
|
|
Kl. 19:00
|
|
|
|
Nordhældvej (Gl Sorøvej)
|
Kl. 19:03
|
|
Kl. 19:03
|
|
|
|
Ubby Forsamlingshus (Hovedgaden)
|
Kl. 19:05
|
|
Kl. 19:05
|
|
|
|
Hovvej (Hovedgaden)
|
Kl. 19:05
|
|
Kl. 19:05
|
|
|
|
Ubby, Rådhusstien (Hovedgaden)
|
Kl. 19:06
|
|
Kl. 19:06
|
|
|
|
Engstien (Hovedgaden)
|
Kl. 19:07
|
|
Kl. 19:07
|
|
|
|
Hørstien (Hovedgaden)
|
Kl. 19:08
|
|
Kl. 19:08
|
|
|
|
Jerslev, Hvidebækhallen (Bygaden)
|
Kl. 19:10
|
|
Kl. 19:10
|
|
|
|
Værslevstien (Bygaden)
|
Kl. 19:10
|
|
Kl. 19:10
|
|
|
|
Vink - Tissøgård (Søvejen)
|
Kl. 19:14
|
|
Kl. 19:14
|
|
|
|
Bødkervænget (Sæbyvej)
|
Kl. 19:19
|
|
Kl. 19:19
|
|
|
|
Sæby, Skrænten (Sæbyvej)
|
Kl. 19:20
|
|
Kl. 19:20
|
|
|
|
Snæbumgårdsvej (Skovvej)
|
Kl. 19:26
|
|
Kl. 19:26
|
|
|
|
Tinghuset (Hovedgaden)
|
Kl. 19:27
|
|
Kl. 19:27
|
|
|
|
Østergade (Hovedgaden)
|
Kl. 19:28
|
|
Kl. 19:28
|
|
|
|
Høng St. (Jernbanevej)
|
Kl. 19:29
|
|
|
|
|