|
Aalborg St. (Perron C4)
|
|
|
Kl. 16:15
|
|
Bus 56
|
C4
|
|
Eternitten (Østre Allé / Aalborg)
|
Kl. 16:17
|
|
Kl. 16:17
|
|
|
|
|
Sohngårdsholmsparken (Sohngårdsholmsvej / Aalborg)
|
Kl. 16:17
|
|
Kl. 16:17
|
|
|
|
|
Hadsundvej (Humlebakken / Aalborg)
|
Kl. 16:21
|
|
Kl. 16:21
|
|
|
|
|
Elisevej (Humlebakken / Aalborg)
|
Kl. 16:22
|
|
Kl. 16:22
|
|
|
|
|
Tarmvej (Langagervej / Aalborg)
|
Kl. 16:23
|
|
Kl. 16:23
|
|
|
|
|
Ribevej (Langagervej / Aalborg)
|
Kl. 16:24
|
|
Kl. 16:24
|
|
|
|
|
Gullestrupstien (Langagervej / Aalborg)
|
Kl. 16:25
|
|
Kl. 16:25
|
|
|
|
|
Niels Bohrs Vej (Aalborg)
|
Kl. 16:26
|
|
Kl. 16:26
|
|
|
|
|
Regionshuset (Fredrik Bajers Vej / Aalborg)
|
Kl. 16:26
|
|
Kl. 16:26
|
|
|
|
|
Selma Lagerløfs Vej (Bertil Ohlins Vej / Aalborg)
|
Kl. 16:29
|
|
Kl. 16:29
|
|
|
|
|
Spergelvej (Klarupvej / Klarup)
|
Kl. 16:33
|
|
Kl. 16:33
|
|
|
|
|
Lucernevej (Klarupvej / Klarup)
|
Kl. 16:33
|
|
Kl. 16:33
|
|
|
|
|
Postvej (Klarupvej / Klarup)
|
Kl. 16:35
|
|
Kl. 16:35
|
|
|
|
|
Labyrinten (Klarupvej / Klarup)
|
Kl. 16:35
|
|
Kl. 16:35
|
|
|
|
|
Septembervej (Klarupvej / Klarup)
|
Kl. 16:36
|
|
Kl. 16:36
|
|
|
|
|
Kalenderparken (Klarupvej / Klarup)
|
Kl. 16:37
|
|
Kl. 16:37
|
|
|
|
|
Vestermarksvej (Vandværksvej / Storvorde)
|
Kl. 16:38
|
|
Kl. 16:38
|
|
|
|
|
Vandværksvej (Storvorde)
|
Kl. 16:39
|
|
Kl. 16:39
|
|
|
|
|
Smedevænget (Vandværksvej / Storvorde)
|
Kl. 16:40
|
|
Kl. 16:40
|
|
|
|
|
Tofthøjvej (Storvorde)
|
Kl. 16:40
|
|
Kl. 16:40
|
|
|
|
|
Tofthøjskolen (Tofthøjvej/Storvorde)
|
Kl. 16:43
|
|
Kl. 16:43
|
|
|
|
|
Vigen (Gadekærsvej/ Sejlflod / Aalborg Kom)
|
Kl. 16:43
|
|
Kl. 16:43
|
|
|
|
|
Sejlflod (Aalborg Kommune)
|
Kl. 16:44
|
|
Kl. 16:44
|
|
|
|
|
Løgtagervej (Gadekærsvej / Sejlflod / Aalborg Kom)
|
Kl. 16:44
|
|
Kl. 16:44
|
|
|
|
|
Aagade (Gudumholm / Aalborg Kommune)
|
Kl. 16:47
|
|
Kl. 16:47
|
|
|
|
|
Gudumholm (Aagade/Aalborg)
|
Kl. 16:49
|
|
Kl. 16:49
|
|
|
|
|
Gudumholm Skole
|
Kl. 16:49
|
|
Kl. 16:49
|
|
|
|
|
Kærsholm (Gudumholmvej/Aalborg)
|
Kl. 16:53
|
|
Kl. 16:53
|
|
|
|
|
Vasen (Sejlflod)
|
Kl. 16:54
|
|
Kl. 16:54
|
|
|
|
|
Skellet (Aalborg Kommune)
|
Kl. 16:59
|
|
Kl. 16:59
|
|
|
|
|
Enebærvej (Aalborgvej/Mou)
|
Kl. 17:03
|
|
Kl. 17:03
|
|
|
|
|
Fjordvej (Gl. Egensevej/Mou)
|
Kl. 17:05
|
|
Kl. 17:05
|
|
|
|
|
Junoparken (Gl. Egensevej/Mou)
|
Kl. 17:06
|
|
Kl. 17:06
|
|
|
|
|
Egense (Egensevej / Aalborg Kommune)
|
Kl. 17:10
|
|
Kl. 17:10
|
|
|
|
|
Egense Friskole (Kystvej / Aalborg Kommune)
|
Kl. 17:11
|
|
Kl. 17:11
|
|
|
|
|
Hjørnet (Kystvej / Aalborg Kommune)
|
Kl. 17:15
|
|
Kl. 17:15
|
|
|
|
|
Dokkedal (Kystvej / Aalborg Kommune)
|
Kl. 17:20
|
|
Kl. 17:20
|
|
|
|
|
Hedegård (Sejlflod / Aalborg Kommune)
|
Kl. 17:24
|
|
Kl. 17:24
|
|
|
|
|
Kattegat Strand Camping (Mariagerfjord Kommune)
|
Kl. 17:31
|
|
Kl. 17:31
|
|
|
|
|
Øster Hurup bymidte N (Øster Hurup)
|
Kl. 17:35
|
|
|
|
|
|