|
Frederikssund St.
|
|
|
Kl. 22:46
|
|
Bus 316
|
|
Kalvøvej (Bruhnsvej)
|
Kl. 22:47
|
|
Kl. 22:47
|
|
|
|
Skyllebakkegade (Færgevej)
|
Kl. 22:47
|
|
Kl. 22:47
|
|
|
|
Borgervænget (Færgevej)
|
Kl. 22:48
|
|
Kl. 22:48
|
|
|
|
Rosenvænget (Færgevej)
|
Kl. 22:48
|
|
Kl. 22:48
|
|
|
|
Willumsens Museum (Færgevej)
|
Kl. 22:49
|
|
Kl. 22:49
|
|
|
|
Færgegård (Færgelundsvej)
|
Kl. 22:51
|
|
Kl. 22:51
|
|
|
|
Kignæskrogen (Hovedgaden)
|
Kl. 22:55
|
|
Kl. 22:55
|
|
|
|
Vængetvej (Hovedgaden)
|
Kl. 22:56
|
|
Kl. 22:56
|
|
|
|
Jægersprislejren (Hovedgaden)
|
Kl. 22:57
|
|
Kl. 22:57
|
|
|
|
Jægerspris, Dyrnæsvej (Hovedgaden)
|
Kl. 22:58
|
|
Kl. 22:58
|
|
|
|
Jægerspris Slot (Kulhusvej)
|
Kl. 23:00
|
|
Kl. 23:00
|
|
|
|
Christiansmindevej (Kulhusvej)
|
Kl. 23:02
|
|
Kl. 23:02
|
|
|
|
Vink - Seksgårde (Kulhusvej)
|
Kl. 23:02
|
|
Kl. 23:02
|
|
|
|
Nyhuse (Kulhusvej)
|
Kl. 23:04
|
|
Kl. 23:04
|
|
|
|
Troldeskovvej (Kulhusvej)
|
Kl. 23:05
|
|
Kl. 23:05
|
|
|
|
Skoven Kirke (Kulhusvej)
|
Kl. 23:06
|
|
Kl. 23:06
|
|
|
|
Præstegårdsvej (Kulhusvej)
|
Kl. 23:06
|
|
Kl. 23:06
|
|
|
|
Bag Skovens Brugs (Gl. Kulhusvej)
|
Kl. 23:07
|
|
Kl. 23:07
|
|
|
|
Bakkesvinget (Gl. Kulhusvej)
|
Kl. 23:08
|
|
Kl. 23:08
|
|
|
|
Solsortevej (Gl. Kulhusvej)
|
Kl. 23:09
|
|
Kl. 23:09
|
|
|
|
Hornsved ved Alholmvej (Gl. Kulhusvej)
|
Kl. 23:10
|
|
Kl. 23:10
|
|
|
|
Rosenbakken (Gl. Kulhusvej)
|
Kl. 23:10
|
|
Kl. 23:10
|
|
|
|
Kulhusvej (Barakvejen)
|
Kl. 23:12
|
|
Kl. 23:12
|
|
|
|
Smedebakken (Barakvejen)
|
Kl. 23:12
|
|
Kl. 23:12
|
|
|
|
Fiskervej (Barakvejen)
|
Kl. 23:14
|
|
Kl. 23:14
|
|
|
|
Højvangen (Barakvejen)
|
Kl. 23:15
|
|
Kl. 23:15
|
|
|
|
Barakvejen ved skoven (Barakvejen)
|
Kl. 23:16
|
|
Kl. 23:16
|
|
|
|
Fiskervej (Barakvejen)
|
Kl. 23:17
|
|
Kl. 23:17
|
|
|
|
Smedebakken (Barakvejen)
|
Kl. 23:18
|
|
Kl. 23:18
|
|
|
|
Kulhus Tværvej (Kulhusvej)
|
Kl. 23:20
|
|
Kl. 23:20
|
|
|
|
Kulhuse Havn (Kulhusvej)
|
Kl. 23:21
|
|
|
|
|