|
Korsør St.
|
|
|
Kl. 09:20
|
|
Bus 901
|
|
Motalavej (Tårnborgvej)
|
Kl. 09:24
|
|
Kl. 09:24
|
|
|
|
Egersundvej (Motalavej)
|
Kl. 09:25
|
|
Kl. 09:25
|
|
|
|
Biblioteket (Revvej)
|
Kl. 09:31
|
|
Kl. 09:31
|
|
|
|
Gl. Banegårdsplads
|
Kl. 09:32
|
|
Kl. 09:32
|
|
|
|
Caspar Brands Plads
|
Kl. 09:35
|
|
Kl. 09:35
|
|
|
|
Mathiesensvej (Dahlsvej)
|
Kl. 09:36
|
|
Kl. 09:36
|
|
|
|
Nankes Plads (Skovvej)
|
Kl. 09:36
|
|
Kl. 09:36
|
|
|
|
Helenevej (Skovvej)
|
Kl. 09:37
|
|
Kl. 09:37
|
|
|
|
Rosenvænget (Skovvej)
|
Kl. 09:38
|
|
Kl. 09:38
|
|
|
|
Kornvej (Skovvej)
|
Kl. 09:40
|
|
Kl. 09:40
|
|
|
|
Norstien (Skovvej)
|
Kl. 09:40
|
|
Kl. 09:40
|
|
|
|
Korsør Lystskov (Skovvej)
|
Kl. 09:41
|
|
Kl. 09:41
|
|
|
|
Møllevej (Slagelse Landevej)
|
Kl. 09:42
|
|
Kl. 09:42
|
|
|
|
Norvej (Slagelse Landevej)
|
Kl. 09:43
|
|
Kl. 09:43
|
|
|
|
Hulbyvej (Slagelse Landevej)
|
Kl. 09:44
|
|
Kl. 09:44
|
|
|
|
Ormeslevvej (Slagelse Landevej)
|
Kl. 09:48
|
|
Kl. 09:48
|
|
|
|
Enghavevej (Vejsager)
|
Kl. 09:49
|
|
Kl. 09:49
|
|
|
|
Borgergade (Vejsager)
|
Kl. 09:49
|
|
Kl. 09:49
|
|
|
|
Industrivej (Borgergade)
|
Kl. 09:49
|
|
Kl. 09:49
|
|
|
|
Rugvænget (Borgergade)
|
Kl. 09:50
|
|
Kl. 09:50
|
|
|
|
Fruegade (Borgergade)
|
Kl. 09:51
|
|
Kl. 09:51
|
|
|
|
Præstemarksvej (Slagelse Landevej)
|
Kl. 09:51
|
|
Kl. 09:51
|
|
|
|
Hemmeshøjvej (Slagelse Landevej)
|
Kl. 09:53
|
|
Kl. 09:53
|
|
|
|
Korshøjvej (Korsørvej)
|
Kl. 09:56
|
|
Kl. 09:56
|
|
|
|
Blindekildevej (Korsørvej)
|
Kl. 09:58
|
|
Kl. 09:58
|
|
|
|
Kongstedvej (Korsørvej)
|
Kl. 09:59
|
|
Kl. 09:59
|
|
|
|
Vesterport (Vestre Ringgade)
|
Kl. 10:01
|
|
Kl. 10:01
|
|
|
|
Selandia (Vestre Ringgade)
|
Kl. 10:03
|
|
Kl. 10:03
|
|
|
|
Slagelse St. (Ndr.Stationsvej)
|
Kl. 10:06
|
|
Kl. 10:08
|
|
|
|
Vestsjællandscenteret (Østerbro)
|
Kl. 10:09
|
|
Kl. 10:09
|
|
|
|
Rådhuspladsen (Torvegade)
|
Kl. 10:11
|
|
Kl. 10:11
|
|
|
|
Kirkegårdsstien (Smedegade)
|
Kl. 10:12
|
|
Kl. 10:12
|
|
|
|
Parkvænget (Parkvej)
|
Kl. 10:12
|
|
Kl. 10:12
|
|
|
|
Slagelse Sygehus, Ålandsvej (Ingemannsvej)
|
Kl. 10:14
|
|
Kl. 10:14
|
|
|
|
Slagelse Sygehus, Skovlodsvej (Ingemannsvej)
|
Kl. 10:14
|
|
Kl. 10:14
|
|
|
|
Skovvejen (Grønningen)
|
Kl. 10:16
|
|
Kl. 10:16
|
|
|
|
Ægirsvej (Byskovvej)
|
Kl. 10:17
|
|
Kl. 10:17
|
|
|
|
Byskov Alle (Byskovvej)
|
Kl. 10:18
|
|
Kl. 10:18
|
|
|
|
Søndermarksvej (Byskovvej)
|
Kl. 10:18
|
|
Kl. 10:18
|
|
|
|
Solbærvej (Byskovvej)
|
Kl. 10:20
|
|
Kl. 10:20
|
|
|
|
Stikkelsbærvej (Vendepladsen)
|
Kl. 10:20
|
|
Kl. 10:20
|
|
|
|
Hindbærvej (Byskovvej)
|
Kl. 10:21
|
|
Kl. 10:21
|
|
|
|
Byskovvej (Søndermarksvej)
|
Kl. 10:22
|
|
Kl. 10:22
|
|
|
|
Hallingås (Søndermarksvej)
|
Kl. 10:23
|
|
Kl. 10:23
|
|
|
|
Pantholm (Søndermarksvej)
|
Kl. 10:24
|
|
Kl. 10:24
|
|
|
|
|
Slagelse, Skovsø (Sorøvej)
|
Kl. 10:27
|
|
|
|
|