|
Herlev St. (Stationsalleen)
|
|
|
Kl. 22:45
|
|
Bus 161
|
|
Elverhøjen (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 22:45
|
|
Kl. 22:45
|
|
|
|
Hyrdindestien (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 22:46
|
|
Kl. 22:46
|
|
|
|
Ringvejsbroen (Herlev Ringvej)
|
Kl. 22:48
|
|
Kl. 22:48
|
|
|
|
Mileparken (Herlev Ringvej)
|
Kl. 22:49
|
|
Kl. 22:49
|
|
|
|
Marielundvej (Nordre Ringvej)
|
Kl. 22:50
|
|
Kl. 22:50
|
|
|
|
Islevdalvej (Slotsherrensvej)
|
Kl. 22:54
|
|
Kl. 22:54
|
|
|
|
Islevgård Allé (Bjerringbrovej)
|
Kl. 22:54
|
|
Kl. 22:54
|
|
|
|
Krondalvej (Bjerringbrovej)
|
Kl. 22:55
|
|
Kl. 22:55
|
|
|
|
Rådmand Billes Vej (Bjerringbrovej)
|
Kl. 22:56
|
|
Kl. 22:56
|
|
|
|
Hobrovej (Bjerringbrovej)
|
Kl. 22:56
|
|
Kl. 22:56
|
|
|
|
Islevdalvej (Hvidsværmervej)
|
Kl. 22:57
|
|
Kl. 22:57
|
|
|
|
Islevdalvej (Jyllingevej)
|
Kl. 22:58
|
|
Kl. 22:58
|
|
|
|
HF Dano (Jyllingevej)
|
Kl. 22:58
|
|
Kl. 22:58
|
|
|
|
Jyllingevej (Tårnvej)
|
Kl. 23:00
|
|
Kl. 23:00
|
|
|
|
Grøndalslund Kirke (Tårnvej)
|
Kl. 23:00
|
|
Kl. 23:00
|
|
|
|
Tæbyvej (Tårnvej)
|
Kl. 23:01
|
|
Kl. 23:01
|
|
|
|
Kirstine Pedersens Vej (Tårnvej)
|
Kl. 23:02
|
|
Kl. 23:02
|
|
|
|
Rødovre Rådhus (Tårnvej)
|
Kl. 23:02
|
|
Kl. 23:02
|
|
|
|
Rødovre Centrum (Tårnvej)
|
Kl. 23:03
|
|
Kl. 23:03
|
|
|
|
Rødager Allé (Tårnvej)
|
Kl. 23:04
|
|
Kl. 23:04
|
|
|
|
Valhøjs Allé (Tårnvej)
|
Kl. 23:05
|
|
Kl. 23:05
|
|
|
|
Lillekær (Nørrekær)
|
Kl. 23:06
|
|
Kl. 23:06
|
|
|
|
Milestedet (Agerkær)
|
Kl. 23:07
|
|
Kl. 23:07
|
|
|
|
Maglekær (Agerkær)
|
Kl. 23:08
|
|
Kl. 23:08
|
|
|
|
|
Rødovre St.
|
Kl. 23:10
|
|
|
|
|