|
Nøragersmindevej (Kongelundsvej)
|
|
|
Kl. 06:05
|
|
Bus 33
|
|
Haarlem Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 06:05
|
|
Kl. 06:05
|
|
|
|
Alkmaar Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 06:06
|
|
Kl. 06:06
|
|
|
|
Tunisvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 06:06
|
|
Kl. 06:06
|
|
|
|
Ugandavej (Kongelundsvej)
|
Kl. 06:07
|
|
Kl. 06:07
|
|
|
|
Oliefabriksvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 06:08
|
|
Kl. 06:08
|
|
|
|
Kollundvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 06:08
|
|
Kl. 06:08
|
|
|
|
Ryumgårdsvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 06:09
|
|
Kl. 06:09
|
|
|
|
Pilegård Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 06:10
|
|
Kl. 06:10
|
|
|
|
Kongelundsvej (Otto Baches Allé)
|
Kl. 06:11
|
|
Kl. 06:11
|
|
|
|
Foldbyvej (Otto Baches Allé)
|
Kl. 06:12
|
|
Kl. 06:12
|
|
|
|
Vestamager St. (Ørestads Boulevard)
|
Kl. 06:13
|
|
Kl. 06:13
|
|
|
|
Ørestad St. (Ørestads Boulevard)
|
Kl. 06:15
|
|
Kl. 06:15
|
|
|
|
Slusevej (Kongelundsvej)
|
Kl. 06:16
|
|
Kl. 06:16
|
|
|
|
Kanadavej (Kongelundsvej)
|
Kl. 06:17
|
|
Kl. 06:17
|
|
|
|
Toskiftevej (Kongelundsvej)
|
Kl. 06:18
|
|
Kl. 06:18
|
|
|
|
Gårdfæstevej (Kongelundsvej)
|
Kl. 06:19
|
|
Kl. 06:19
|
|
|
|
Røde Mellemvej (Vejlands Allé)
|
Kl. 06:20
|
|
Kl. 06:20
|
|
|
|
Vejlands Allé (Englandsvej)
|
Kl. 06:21
|
|
Kl. 06:21
|
|
|
|
Sundbyvestervej (Englandsvej)
|
Kl. 06:22
|
|
Kl. 06:22
|
|
|
|
Dyvekeskolen (Englandsvej)
|
Kl. 06:23
|
|
Kl. 06:23
|
|
|
|
Englandsvej (Peder Lykkes Vej)
|
Kl. 06:25
|
|
Kl. 06:25
|
|
|
|
Tingvej (Peder Lykkes Vej)
|
Kl. 06:25
|
|
Kl. 06:25
|
|
|
|
Grønjords Kollegiet (Amagerfælledvej)
|
Kl. 06:26
|
|
Kl. 06:26
|
|
|
|
Hørgården (Amagerfælledvej)
|
Kl. 06:27
|
|
Kl. 06:27
|
|
|
|
Amagerfælled Skole (Njalsgade)
|
Kl. 06:28
|
|
Kl. 06:28
|
|
|
|
Islands Brygge St. (Njalsgade)
|
Kl. 06:30
|
|
Kl. 06:30
|
|
|
|
Isafjordsgade (Njalsgade)
|
Kl. 06:31
|
|
Kl. 06:31
|
|
|
|
Weidekampsgade (Klaksvigsgade)
|
Kl. 06:31
|
|
Kl. 06:31
|
|
|
|
Otto Mønsteds Plads (Rysensteensgade)
|
Kl. 06:34
|
|
Kl. 06:34
|
|
|
|
|
Rådhuspladsen St. (H.C. Andersens Boulevard)
|
Kl. 06:37
|
|
|
|
|