|
Rådhuspladsen St. (H.C. Andersens Boulevard)
|
|
|
Kl. 17:42
|
|
Bus 33
|
|
Weidekampsgade (Klaksvigsgade)
|
Kl. 17:47
|
|
Kl. 17:47
|
|
|
|
Isafjordsgade (Njalsgade)
|
Kl. 17:48
|
|
Kl. 17:48
|
|
|
|
Islands Brygge St. (Njalsgade)
|
Kl. 17:51
|
|
Kl. 17:51
|
|
|
|
Amagerfælled Skole (Amagerfælledvej)
|
Kl. 17:52
|
|
Kl. 17:52
|
|
|
|
Hørgården (Amagerfælledvej)
|
Kl. 17:54
|
|
Kl. 17:54
|
|
|
|
Grønjords Kollegiet (Peder Lykkes Vej)
|
Kl. 17:55
|
|
Kl. 17:55
|
|
|
|
Tingvej (Peder Lykkes Vej)
|
Kl. 17:56
|
|
Kl. 17:56
|
|
|
|
Irlandsvej (Englandsvej)
|
Kl. 17:58
|
|
Kl. 17:58
|
|
|
|
Dyvekeskolen (Englandsvej)
|
Kl. 17:59
|
|
Kl. 17:59
|
|
|
|
Sundbyvestervej (Englandsvej)
|
Kl. 18:00
|
|
Kl. 18:00
|
|
|
|
Englandsvej (Vejlands Allé)
|
Kl. 18:01
|
|
Kl. 18:01
|
|
|
|
Vejlands Allé (Røde Mellemvej)
|
Kl. 18:03
|
|
Kl. 18:03
|
|
|
|
Gårdfæstevej (Kongelundsvej)
|
Kl. 18:03
|
|
Kl. 18:03
|
|
|
|
Toskiftevej (Kongelundsvej)
|
Kl. 18:04
|
|
Kl. 18:04
|
|
|
|
Kanadavej (Kongelundsvej)
|
Kl. 18:05
|
|
Kl. 18:05
|
|
|
|
Kongelundsvej (Slusevej)
|
Kl. 18:07
|
|
Kl. 18:07
|
|
|
|
Ørestad St. (Ørestads Boulevard)
|
Kl. 18:09
|
|
Kl. 18:09
|
|
|
|
Vestamager St. (Ørestads Boulevard)
|
Kl. 18:12
|
|
Kl. 18:12
|
|
|
|
Foldbyvej (Otto Baches Allé)
|
Kl. 18:12
|
|
Kl. 18:12
|
|
|
|
Otto Baches Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 18:14
|
|
Kl. 18:14
|
|
|
|
Pilegård Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 18:15
|
|
Kl. 18:15
|
|
|
|
Ryumgårdsvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 18:15
|
|
Kl. 18:15
|
|
|
|
Kollundvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 18:16
|
|
Kl. 18:16
|
|
|
|
Oliefabriksvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 18:17
|
|
Kl. 18:17
|
|
|
|
Ugandavej (Kongelundsvej)
|
Kl. 18:18
|
|
Kl. 18:18
|
|
|
|
Tunisvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 18:19
|
|
Kl. 18:19
|
|
|
|
Alkmaar Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 18:20
|
|
Kl. 18:20
|
|
|
|
Haarlem Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 18:21
|
|
Kl. 18:21
|
|
|
|
Nøragersmindevej (Kongelundsvej)
|
Kl. 18:22
|
|
Kl. 18:22
|
|
|
|
Viberup, Nøragersmindevej (Tømmerupvej)
|
Kl. 18:23
|
|
Kl. 18:23
|
|
|
|
Fægårdsvej (Tømmerupvej)
|
Kl. 18:24
|
|
Kl. 18:24
|
|
|
|
Ullerupstræde (Tømmerupvej)
|
Kl. 18:24
|
|
Kl. 18:24
|
|
|
|
Maglegård (Tømmerupvej)
|
Kl. 18:25
|
|
Kl. 18:25
|
|
|
|
Rågård, Ullerup (Tømmerupvej)
|
Kl. 18:26
|
|
Kl. 18:26
|
|
|
|
Møllevangstien (Kalvebodvej)
|
Kl. 18:26
|
|
Kl. 18:26
|
|
|
|
Skovvej (Kalvebodvej)
|
Kl. 18:29
|
|
Kl. 18:29
|
|
|
|
Rosenlundsvej (Kalvebodvej)
|
Kl. 18:29
|
|
Kl. 18:29
|
|
|
|
TAMU-Center (Kalvebodvej)
|
Kl. 18:30
|
|
Kl. 18:30
|
|
|
|
Kongelundslejren (Kalvebodvej)
|
Kl. 18:30
|
|
Kl. 18:30
|
|
|
|
Sydvestpynten (Kalvebodvej)
|
Kl. 18:31
|
|
Kl. 18:31
|
|
|
|
Kongelundslejren (Kalvebodvej)
|
Kl. 18:31
|
|
Kl. 18:31
|
|
|
|
TAMU-Center (Kalvebodvej)
|
Kl. 18:31
|
|
Kl. 18:31
|
|
|
|
Rosenlundsvej (Kalvebodvej)
|
Kl. 18:32
|
|
Kl. 18:32
|
|
|
|
Kalvebodvej (Skydebanevej)
|
Kl. 18:32
|
|
Kl. 18:32
|
|
|
|
Rosenlund, Sandagergård (Skydebanevej)
|
Kl. 18:33
|
|
Kl. 18:33
|
|
|
|
Skolevej (Fælledvej)
|
Kl. 18:34
|
|
Kl. 18:34
|
|
|
|
Birkelund (Fælledvej)
|
Kl. 18:35
|
|
Kl. 18:35
|
|
|
|
Søvang, Rønnevej (Fælledvej)
|
Kl. 18:36
|
|
Kl. 18:36
|
|
|
|
Kastanievej (Fælledvej)
|
Kl. 18:36
|
|
Kl. 18:36
|
|
|
|
Søvang, Kalvebodvej (Fælledvej)
|
Kl. 18:37
|
|
Kl. 18:37
|
|
|
|
Sølyst (Fælledvej)
|
Kl. 18:37
|
|
Kl. 18:37
|
|
|
|
Bachersmindelejren (Fælledvej)
|
Kl. 18:38
|
|
Kl. 18:38
|
|
|
|
Fælledvej (Bachersmindevej)
|
Kl. 18:39
|
|
Kl. 18:39
|
|
|
|
Copenhagen Camping (Bachersmindevej)
|
Kl. 18:40
|
|
Kl. 18:40
|
|
|
|
Store Magleby Strandvej (Møllevej)
|
Kl. 18:41
|
|
Kl. 18:41
|
|
|
|
Gåsevænget (Møllevej)
|
Kl. 18:41
|
|
Kl. 18:41
|
|
|
|
Fasanvænget (Møllevej)
|
Kl. 18:42
|
|
Kl. 18:42
|
|
|
|
Søndergade (Møllegade)
|
Kl. 18:42
|
|
Kl. 18:42
|
|
|
|
Dragør Rådhus (Kirkevej)
|
Kl. 18:44
|
|
Kl. 18:44
|
|
|
|
Slørvej (Kirkevej)
|
Kl. 18:45
|
|
Kl. 18:45
|
|
|
|
HF Maglebylund (Kirkevej)
|
Kl. 18:46
|
|
Kl. 18:46
|
|
|
|
Magleby Torv (Hartkornsvej)
|
Kl. 18:46
|
|
Kl. 18:46
|
|
|
|
Køjevænget (Hartkornsvej)
|
Kl. 18:47
|
|
Kl. 18:47
|
|
|
|
D. B. Dirchsens Allé (Nordre Dragørvej)
|
Kl. 18:48
|
|
Kl. 18:48
|
|
|
|
Nordre Tangvej (Stationsvej)
|
Kl. 18:48
|
|
Kl. 18:48
|
|
|
|
F.J. Madsens Vej (Stationsvej)
|
Kl. 18:49
|
|
Kl. 18:49
|
|
|
|
Dragør Stationsplads
|
Kl. 18:50
|
|
|
|
|