|
Næstved St. (Banegårdspladsen)
|
|
|
Kl. 07:12
|
|
Bus 601A
|
A
|
|
Præstøvej (Farimagsvej)
|
Kl. 07:13
|
|
Kl. 07:13
|
|
|
|
|
Brandtsgade (Indre Vordingborgvej)
|
Kl. 07:13
|
|
Kl. 07:13
|
|
|
|
|
Gallemarksvej (Indre Vordingborgvej)
|
Kl. 07:15
|
|
Kl. 07:15
|
|
|
|
|
Norgesvej (Vordingborgvej)
|
Kl. 07:16
|
|
Kl. 07:16
|
|
|
|
|
Sct Jørgens Park (Parkvej)
|
Kl. 07:18
|
|
Kl. 07:18
|
|
|
|
|
Odensevej (Parkvej)
|
Kl. 07:19
|
|
Kl. 07:19
|
|
|
|
|
Skt. Jørgens Kirke (Parkvej)
|
Kl. 07:20
|
|
Kl. 07:20
|
|
|
|
|
Svendborgvej
|
Kl. 07:22
|
|
Kl. 07:22
|
|
|
|
|
Professionshøjskolen Absalon (Parkvej)
|
Kl. 07:23
|
|
Kl. 07:23
|
|
|
|
|
Flinteøksen (Dyssegårdsvej)
|
Kl. 07:24
|
|
Kl. 07:24
|
|
|
|
|
|
Dyssegårdsvej, Vendepladsen (Dyssegårdsvej)
|
Kl. 07:26
|
|
|
|
|
|