|
Kokkedal St.
|
|
|
Kl. 08:26
|
|
Bus 353
|
|
Højmose Vænge (Ådalsvej)
|
Kl. 08:26
|
|
Kl. 08:26
|
|
|
|
Jellerød Parkvej (Ådalsvej)
|
Kl. 08:27
|
|
Kl. 08:27
|
|
|
|
Kokkedal Industripark (Ådalsvej)
|
Kl. 08:28
|
|
Kl. 08:28
|
|
|
|
Cirkelhuset, Ådalsvej (Usserød Kongevej)
|
Kl. 08:28
|
|
Kl. 08:28
|
|
|
|
Fredensborg Rådhus (Egedalsvej)
|
Kl. 08:30
|
|
Kl. 08:30
|
|
|
|
Hvedevænget (Brønsholmgårdsvej)
|
Kl. 08:30
|
|
Kl. 08:30
|
|
|
|
Rugvænget (Brønsholmgårdsvej)
|
Kl. 08:31
|
|
Kl. 08:31
|
|
|
|
Kornager (Brønsholmgårdsvej)
|
Kl. 08:32
|
|
Kl. 08:32
|
|
|
|
Tornehaven (Brønsholmgårdsvej)
|
Kl. 08:32
|
|
Kl. 08:32
|
|
|
|
Brønsholmgårdsvej (Holmegårdsvej)
|
Kl. 08:33
|
|
Kl. 08:33
|
|
|
|
Møllevej, Ungdomscenter (Brønsholm Kongevej)
|
Kl. 08:34
|
|
Kl. 08:34
|
|
|
|
Kirkesti (Brønsholm Kongevej)
|
Kl. 08:35
|
|
Kl. 08:35
|
|
|
|
Åvænget (Brønsholm Kongevej)
|
Kl. 08:36
|
|
Kl. 08:36
|
|
|
|
Niverød, Engvej (Niverød Kongevej)
|
Kl. 08:38
|
|
Kl. 08:38
|
|
|
|
Nivå Skole Nord (Niverød Kongevej)
|
Kl. 08:38
|
|
Kl. 08:38
|
|
|
|
Damgård (Niverød Kongevej)
|
Kl. 08:38
|
|
Kl. 08:38
|
|
|
|
Storemosen (Hørsholmvej)
|
Kl. 08:39
|
|
Kl. 08:39
|
|
|
|
Enghaven (Hørsholmvej)
|
Kl. 08:40
|
|
Kl. 08:40
|
|
|
|
Kromosevej (Hørsholmvej)
|
Kl. 08:41
|
|
Kl. 08:41
|
|
|
|
Fredensborgvej (Hørsholmvej)
|
Kl. 08:42
|
|
Kl. 08:42
|
|
|
|
Nybovej (Hørsholmvej)
|
Kl. 08:43
|
|
Kl. 08:43
|
|
|
|
Toeltvej (Hørsholmvej)
|
Kl. 08:44
|
|
Kl. 08:44
|
|
|
|
Lergravsvej (Kongevejen)
|
Kl. 08:46
|
|
Kl. 08:46
|
|
|
|
Kvistgård St.
|
Kl. 08:47
|
|
Kl. 08:47
|
|
|
|
Farversøvej (Munkegårdsvej)
|
Kl. 08:48
|
|
Kl. 08:48
|
|
|
|
Oldenvej (Egeskovvej)
|
Kl. 08:48
|
|
Kl. 08:48
|
|
|
|
Hejreskovvej (Egeskovvej)
|
Kl. 08:49
|
|
Kl. 08:49
|
|
|
|
Nyrup Camping (Kongevejen)
|
Kl. 08:51
|
|
Kl. 08:51
|
|
|
|
Mørdrupvej (Kongevejen)
|
Kl. 08:53
|
|
Kl. 08:53
|
|
|
|
Nyrup Hegn (Kongevejen)
|
Kl. 08:54
|
|
Kl. 08:54
|
|
|
|
Kongevejen 261 (Kongevejen)
|
Kl. 08:56
|
|
Kl. 08:56
|
|
|
|
Rørtangvej (Kongevejen)
|
Kl. 08:57
|
|
Kl. 08:57
|
|
|
|
Retten i Helsingør (Prøvestensvej)
|
Kl. 08:59
|
|
Kl. 08:59
|
|
|
|
Helsingør Sundhedshus (Prøvestensvej)
|
Kl. 09:00
|
|
Kl. 09:00
|
|
|
|
Prøvestenscentret
|
Kl. 09:01
|
|
Kl. 09:01
|
|
|
|
Blishøj (Borgm.P.Christensens V.)
|
Kl. 09:03
|
|
Kl. 09:03
|
|
|
|
Hestens Bakke, Vest (Borgm.P.Christensens V.)
|
Kl. 09:04
|
|
Kl. 09:04
|
|
|
|
Hestens Bakke, Øst (Borgm.P.Christensens V.)
|
Kl. 09:06
|
|
Kl. 09:06
|
|
|
|
Skolen v. Rønnebær Alle (Rønnebær Alle)
|
Kl. 09:07
|
|
Kl. 09:07
|
|
|
|
Kløvervej (Snerlevej)
|
Kl. 09:08
|
|
Kl. 09:08
|
|
|
|
Violvej (Snerlevej)
|
Kl. 09:09
|
|
Kl. 09:09
|
|
|
|
Skansedalen (Snerlevej)
|
Kl. 09:09
|
|
Kl. 09:09
|
|
|
|
Hobrovej (Stubbedamsvej)
|
Kl. 09:10
|
|
Kl. 09:10
|
|
|
|
Århusvej (Stubbedamsvej)
|
Kl. 09:11
|
|
Kl. 09:11
|
|
|
|
Tordenskjoldsvej (Stubbedamsvej)
|
Kl. 09:11
|
|
Kl. 09:11
|
|
|
|
Bülowsvej (Stubbedamsvej)
|
Kl. 09:12
|
|
Kl. 09:12
|
|
|
|
Flynderborgvej (Stubbedamsvej)
|
Kl. 09:13
|
|
Kl. 09:13
|
|
|
|
Stengade (Kongevejen)
|
Kl. 09:14
|
|
Kl. 09:14
|
|
|
|
Helsingør St.
|
Kl. 09:16
|
|
Kl. 09:16
|
|
Bus 353
|
|
Kulturværftet (Allegade)
|
Kl. 09:17
|
|
Kl. 09:17
|
|
|
|
Marienlyst Allé (Nygade)
|
Kl. 09:19
|
|
Kl. 09:19
|
|
|
|
Marienlyst Slot (Marienlyst Allé)
|
Kl. 09:21
|
|
Kl. 09:21
|
|
|
|
Rolfsvej (Gl. Hellebækvej)
|
Kl. 09:22
|
|
Kl. 09:22
|
|
|
|
Hamlets Vænge (Gl. Hellebækvej)
|
Kl. 09:23
|
|
Kl. 09:23
|
|
|
|
Gefionsvej (Gl Hellebækvej)
|
Kl. 09:23
|
|
Kl. 09:23
|
|
|
|
Helsingør Hallen (Gl. Hellebækvej)
|
Kl. 09:24
|
|
Kl. 09:24
|
|
|
|
|
Hellebo Park
|
Kl. 09:25
|
|
|
|
|