|
Hyldespjældet, Storetorv (Damgårdsvej)
|
|
|
Kl. 05:18
|
|
Bus 141
|
|
Vegavænget (Kærmosevej)
|
Kl. 05:19
|
|
Kl. 05:19
|
|
|
|
Tranehusene (Trippendalsvej)
|
Kl. 05:19
|
|
Kl. 05:19
|
|
|
|
Falkehusene (Trippendalsvej)
|
Kl. 05:20
|
|
Kl. 05:20
|
|
|
|
Roholmparken (Trippendalsvej)
|
Kl. 05:21
|
|
Kl. 05:21
|
|
|
|
Herstedøster Skole (Trippendalsvej)
|
Kl. 05:22
|
|
Kl. 05:22
|
|
|
|
Trippendalscentret (Trippendalsvej)
|
Kl. 05:23
|
|
Kl. 05:23
|
|
|
|
Pilehusene (Trippendalsvej)
|
Kl. 05:23
|
|
Kl. 05:23
|
|
|
|
Elmehusene (Trippendalsvej)
|
Kl. 05:24
|
|
Kl. 05:24
|
|
|
|
Kindebjergvej (Sportsvej)
|
Kl. 05:25
|
|
Kl. 05:25
|
|
|
|
Leddet (Sportsvej)
|
Kl. 05:26
|
|
Kl. 05:26
|
|
|
|
Stadionvej (Sportsvej)
|
Kl. 05:27
|
|
Kl. 05:27
|
|
|
|
Springholm (Stadionvej)
|
Kl. 05:28
|
|
Kl. 05:28
|
|
|
|
Nordre Ringvej (Hovedvejen)
|
Kl. 05:30
|
|
Kl. 05:30
|
|
|
|
Skolevej (Hovedvejen)
|
Kl. 05:31
|
|
Kl. 05:31
|
|
|
|
Glostrup St. (Banegårdspladsen)
|
Kl. 05:33
|
|
|
|
|