|
Fredensborg St.
|
|
|
Kl. 17:43
|
|
Bus 370R
|
|
Fredensborg Skole, Benediktevej (Benediktevej)
|
Kl. 17:43
|
|
Kl. 17:43
|
|
|
|
Asminderødgade (Benediktevej)
|
Kl. 17:44
|
|
Kl. 17:44
|
|
|
|
Benediktevej (Båstrupvej)
|
Kl. 17:46
|
|
Kl. 17:46
|
|
|
|
Lystholm (Båstrupvej)
|
Kl. 17:46
|
|
Kl. 17:46
|
|
|
|
Dannevang (Lystholm)
|
Kl. 17:46
|
|
Kl. 17:46
|
|
|
|
Lystholm Plejecenter (Lystholm)
|
Kl. 17:47
|
|
Kl. 17:47
|
|
Bus 370R
|
|
Højsagervej (Humlebækvej)
|
Kl. 17:52
|
|
Kl. 17:52
|
|
|
|
Digelsvej (Humlebækvej)
|
Kl. 17:53
|
|
Kl. 17:53
|
|
|
|
Kildegård (Humlebækvej)
|
Kl. 17:54
|
|
Kl. 17:54
|
|
|
|
Hørsholmvej (Fredensborgvej)
|
Kl. 17:56
|
|
Kl. 17:56
|
|
|
|
Langebjergparken (Fredensborgvej)
|
Kl. 17:57
|
|
Kl. 17:57
|
|
|
|
Bogårdsvej (Fredensborgvej)
|
Kl. 17:57
|
|
Kl. 17:57
|
|
|
|
Boserupvej (Fredensborgvej)
|
Kl. 17:58
|
|
Kl. 17:58
|
|
|
|
Baunebjergvej (Fredensborgvej)
|
Kl. 17:58
|
|
Kl. 17:58
|
|
|
|
Teglværksparken (Teglgårdsvej)
|
Kl. 18:00
|
|
Kl. 18:00
|
|
|
|
Dageløkkeparken (Teglgårdsvej)
|
Kl. 18:01
|
|
Kl. 18:01
|
|
|
|
Humleparken (Teglgårdsvej)
|
Kl. 18:01
|
|
Kl. 18:01
|
|
|
|
Humlehaven (Teglgårdsvej)
|
Kl. 18:03
|
|
Kl. 18:03
|
|
|
|
Humlebæk St., Vest (Humlebæk St.)
|
Kl. 18:06
|
|
|
|
|