|
Hillerød St.
|
|
|
Kl. 03:22
|
|
Natbus 91N
|
|
Frederiksborgcentret, Royal Stage (Milnersvej)
|
Kl. 03:23
|
|
Kl. 03:23
|
|
|
|
U/NORD, Hillerød (Milnersvej)
|
Kl. 03:24
|
|
Kl. 03:24
|
|
|
|
Trollesminde (Roskildevej)
|
Kl. 03:24
|
|
Kl. 03:24
|
|
|
|
Novo Nordisk (Roskildevej)
|
Kl. 03:24
|
|
Kl. 03:24
|
|
|
|
Kildedal (Roskildevej)
|
Kl. 03:25
|
|
Kl. 03:25
|
|
|
|
Favrholm (Roskildevej)
|
Kl. 03:26
|
|
Kl. 03:26
|
|
|
|
Freerslev (Roskildevej)
|
Kl. 03:30
|
|
Kl. 03:30
|
|
|
|
Gørløse St. (Stationsvej)
|
Kl. 03:35
|
|
Kl. 03:35
|
|
|
|
Gørløse (Hovedvejen)
|
Kl. 03:35
|
|
Kl. 03:35
|
|
|
|
Lystrupvej (Kongensgade)
|
Kl. 03:40
|
|
Kl. 03:40
|
|
|
|
Solgården Plejehjem (Kongensgade)
|
Kl. 03:41
|
|
Kl. 03:41
|
|
|
|
Kannikestræde (Kongensgade)
|
Kl. 03:41
|
|
Kl. 03:41
|
|
|
|
Slangerup Rutebilstation
|
Kl. 03:42
|
|
Kl. 03:42
|
|
|
|
Jørlunde (Roskildevej)
|
Kl. 03:44
|
|
Kl. 03:44
|
|
|
|
Skyhøj (Roskildevej)
|
Kl. 03:47
|
|
Kl. 03:47
|
|
|
|
Ølstykke St.
|
Kl. 03:52
|
|
Kl. 03:52
|
|
|
|
Østervej (Ny Toftegårdsvej)
|
Kl. 03:52
|
|
Kl. 03:52
|
|
|
|
Ring Nord (Ny Toftegårdsvej)
|
Kl. 03:53
|
|
Kl. 03:53
|
|
|
|
Kærgårdsvej (Ring Nord)
|
Kl. 03:55
|
|
Kl. 03:55
|
|
|
|
Gl. Ølstykke (Frederikssundsvej)
|
Kl. 03:56
|
|
Kl. 03:56
|
|
|
|
Skjoldsvej (Frode Fredegods Vej)
|
Kl. 03:57
|
|
Kl. 03:57
|
|
|
|
Roarsvej (Frode Fredegods Vej)
|
Kl. 03:57
|
|
Kl. 03:57
|
|
|
|
Stengårdsskolen (Frode Fredegods Vej)
|
Kl. 03:58
|
|
Kl. 03:58
|
|
|
|
Fiskene (Ring Syd)
|
Kl. 03:59
|
|
Kl. 03:59
|
|
|
|
Krebsen (Ring Syd)
|
Kl. 03:59
|
|
Kl. 03:59
|
|
|
|
Vandmanden (Ring Syd)
|
Kl. 03:59
|
|
Kl. 03:59
|
|
|
|
Svanholm Vænge (Gammel Roskildevej)
|
Kl. 04:01
|
|
Kl. 04:01
|
|
|
|
Svestrup (Værebrovej)
|
Kl. 04:03
|
|
Kl. 04:03
|
|
|
|
Tangbjerg (Værebrovej)
|
Kl. 04:04
|
|
Kl. 04:04
|
|
|
|
Rådalsvej (Værebrovej)
|
Kl. 04:06
|
|
Kl. 04:06
|
|
|
|
Jyllingecentret (Jyllinge Parkvej)
|
Kl. 04:09
|
|
Kl. 04:09
|
|
|
|
Spraglehøjvej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 04:11
|
|
Kl. 04:11
|
|
|
|
Margretheskolen (Frederiksborgvej)
|
Kl. 04:12
|
|
Kl. 04:12
|
|
|
|
Margretheskolen (Sognevej)
|
Kl. 04:13
|
|
Kl. 04:13
|
|
|
|
Sognevej 50 (Sognevej)
|
Kl. 04:13
|
|
Kl. 04:13
|
|
|
|
Tågerup (Gundsølillevej)
|
Kl. 04:17
|
|
Kl. 04:17
|
|
|
|
Gundsølille (Gundsølillevej)
|
Kl. 04:19
|
|
Kl. 04:19
|
|
|
|
Skovdalen (Gundsølillevej)
|
Kl. 04:21
|
|
Kl. 04:21
|
|
|
|
Gundsø Omsorgscenter (Gundsølillevej)
|
Kl. 04:22
|
|
Kl. 04:22
|
|
|
|
Gundsølillevej (Ågerupvej)
|
Kl. 04:22
|
|
Kl. 04:22
|
|
|
|
Åbakken (Ågerupvej)
|
Kl. 04:22
|
|
Kl. 04:22
|
|
|
|
Bakkeengen (Ågerupvej)
|
Kl. 04:23
|
|
Kl. 04:23
|
|
|
|
Store Valby (Ågerupvej)
|
Kl. 04:24
|
|
Kl. 04:24
|
|
|
|
Koldekildevej (Store Valbyvej)
|
Kl. 04:27
|
|
Kl. 04:27
|
|
|
|
Terrasserne (Himmelev Bygade)
|
Kl. 04:30
|
|
Kl. 04:30
|
|
|
|
Himmelev Skovvej (Himmelev Bygade)
|
Kl. 04:30
|
|
Kl. 04:30
|
|
|
|
Himmelevgård (Himmelev Bygade)
|
Kl. 04:31
|
|
Kl. 04:31
|
|
|
|
Himmelev Gymnasium (Herregårdsvej)
|
Kl. 04:31
|
|
Kl. 04:31
|
|
|
|
Himmelev, Egelund (Herregårdsvej)
|
Kl. 04:32
|
|
Kl. 04:32
|
|
|
|
Rørsangervej (Klosterengen)
|
Kl. 04:33
|
|
Kl. 04:33
|
|
|
|
Vibevej (Klosterengen)
|
Kl. 04:33
|
|
Kl. 04:33
|
|
|
|
Bytoften (Byageren)
|
Kl. 04:36
|
|
Kl. 04:36
|
|
|
|
Ro's Torv (Københavnsvej)
|
Kl. 04:37
|
|
Kl. 04:37
|
|
|
|
Roskilde St., Sygehuset (Ny Østergade)
|
Kl. 04:40
|
|
Kl. 04:40
|
|
|
|
Rådhuset (Køgevej)
|
Kl. 04:40
|
|
Kl. 04:40
|
|
|
|
Astersvej (Østre Ringvej)
|
Kl. 04:42
|
|
Kl. 04:42
|
|
|
|
Østre Ringvej (Vindingevej)
|
Kl. 04:43
|
|
Kl. 04:43
|
|
|
|
Højvanggård (Tingvej)
|
Kl. 04:46
|
|
Kl. 04:46
|
|
|
|
Vindinge, Rosenvang (Tunevej)
|
Kl. 04:47
|
|
Kl. 04:47
|
|
|
|
Vindinge, Stenlandsvej (Tunevej)
|
Kl. 04:48
|
|
Kl. 04:48
|
|
|
|
Mosestykket (Roskildevej)
|
Kl. 04:49
|
|
Kl. 04:49
|
|
|
|
Tune Kirke (Nørregade)
|
Kl. 04:52
|
|
Kl. 04:52
|
|
|
|
Tune Center (Nørregade)
|
Kl. 04:53
|
|
Kl. 04:53
|
|
|
|
Bøgevej (Tune Parkvej)
|
Kl. 04:53
|
|
Kl. 04:53
|
|
|
|
Pilevej (Tune Parkvej)
|
Kl. 04:53
|
|
Kl. 04:53
|
|
|
|
Lotusvej (Tune Parkvej)
|
Kl. 04:55
|
|
Kl. 04:55
|
|
|
|
Åkandevej (Tune Parkvej)
|
Kl. 04:55
|
|
Kl. 04:55
|
|
|
|
|
Tune Kursuscenter (Grevevej)
|
Kl. 04:57
|
|
Kl. 04:57
|
|
|
|
Vesterbjerg
|
Kl. 05:00
|
|
Kl. 05:00
|
|
|
|
Grevetoften (Greve Bygade)
|
Kl. 05:01
|
|
Kl. 05:01
|
|
|
|
Greve Centervej (Greve Landevej)
|
Kl. 05:01
|
|
Kl. 05:01
|
|
|
|
Ventrupvej (Greve Centervej)
|
Kl. 05:02
|
|
Kl. 05:02
|
|
|
|
Ventrupparken (Greve Centervej)
|
Kl. 05:03
|
|
Kl. 05:03
|
|
|
|
Blågårdsvej (Greve Centervej)
|
Kl. 05:05
|
|
Kl. 05:05
|
|
|
|
Hedelyparken (Greve Centervej)
|
Kl. 05:06
|
|
Kl. 05:06
|
|
|
|
Greve St.
|
Kl. 05:08
|
|
|
|
|