|
Skolen på Herredsåsen (Herredsåsen)
|
|
|
Kl. 12:06
|
|
Bus 551
|
|
Aktivarius (Herredsåsen)
|
Kl. 12:07
|
|
Kl. 12:07
|
|
|
|
Sct Olai Parken (Klosterparkvej)
|
Kl. 12:08
|
|
Kl. 12:08
|
|
|
|
Bredekildevej (Klosterparkvej)
|
Kl. 12:08
|
|
Kl. 12:08
|
|
|
|
Biblioteket (Klosterparkvej)
|
Kl. 12:10
|
|
Kl. 12:10
|
|
|
|
Skibbrogade (Bredgade)
|
Kl. 12:12
|
|
Kl. 12:12
|
|
|
|
Kalundborg St.
|
Kl. 12:14
|
|
Kl. 12:14
|
|
|
|
Skibbrogade (Bredgade)
|
Kl. 12:14
|
|
Kl. 12:14
|
|
|
|
Biblioteket (Klosterparkvej)
|
Kl. 12:15
|
|
Kl. 12:15
|
|
|
|
Lerchenfeldvej (Esbern Snaresvej)
|
Kl. 12:16
|
|
Kl. 12:16
|
|
|
|
J.Th. Lundbyesvej (Nørre Allé)
|
Kl. 12:17
|
|
Kl. 12:17
|
|
|
|
Sundheds- og Akuthus (Nørre Allé)
|
Kl. 12:18
|
|
Kl. 12:18
|
|
|
|
Kastanievej (Nørre Allé)
|
Kl. 12:18
|
|
Kl. 12:18
|
|
|
|
Holbækvej (Nørre Allé)
|
Kl. 12:19
|
|
Kl. 12:19
|
|
|
|
Stejlhøj (Holbækvej)
|
Kl. 12:20
|
|
Kl. 12:20
|
|
|
|
Stejlhøjhus (Stejlhøj)
|
Kl. 12:21
|
|
Kl. 12:21
|
|
|
|
Kalundborg Øst (Stejlhøj)
|
Kl. 12:22
|
|
Kl. 12:22
|
|
|
|
Holbækvej (Stejlhøj)
|
Kl. 12:23
|
|
Kl. 12:23
|
|
|
|
Rådhuset Øst (Kåstrupvej)
|
Kl. 12:24
|
|
Kl. 12:24
|
|
|
|
Kåstrup (Kåstrupvej)
|
Kl. 12:26
|
|
Kl. 12:26
|
|
|
|
Loch Ness Centret (Kåstrupvej)
|
Kl. 12:27
|
|
Kl. 12:27
|
|
|
|
Kåstrupvej, Loch Ness (Kåstrupvej)
|
Kl. 12:27
|
|
Kl. 12:27
|
|
|
|
|
Spangsbro, Tømmerupvej (Kåstrupvej)
|
Kl. 12:29
|
|
|
|
|