|
Veddelev (Fiskervejen)
|
|
|
Kl. 15:58
|
|
Bus 204
|
|
Guldborgvej (Fiskervejen)
|
Kl. 15:58
|
|
Kl. 15:58
|
|
|
|
Brovej (Veddelev Bygade)
|
Kl. 15:59
|
|
Kl. 15:59
|
|
|
|
Høkerstræde (Veddelev Bygade)
|
Kl. 16:00
|
|
Kl. 16:00
|
|
|
|
Baunehøjvej (Veddelev Bygade)
|
Kl. 16:01
|
|
Kl. 16:01
|
|
|
|
Vestre Kirkevej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 16:02
|
|
Kl. 16:02
|
|
|
|
Nordhøjen (Fynsvej)
|
Kl. 16:05
|
|
Kl. 16:05
|
|
|
|
Assensvej (Fynsvej)
|
Kl. 16:05
|
|
Kl. 16:05
|
|
|
|
Svendborgvej (Fynsvej)
|
Kl. 16:06
|
|
Kl. 16:06
|
|
|
|
Himmelevgård (Himmelev Bygade)
|
Kl. 16:07
|
|
Kl. 16:07
|
|
|
|
Himmelev Center (Himmelev Sognevej)
|
Kl. 16:08
|
|
Kl. 16:08
|
|
|
|
Bernadottegården
|
Kl. 16:09
|
|
Kl. 16:09
|
|
|
|
Lokalcentret Bernadottegården (H.H. Kochsvej)
|
Kl. 16:10
|
|
Kl. 16:10
|
|
|
|
Åvej (Himmelev Sognevej)
|
Kl. 16:13
|
|
Kl. 16:13
|
|
|
|
Strandparken (Haraldsborgvej)
|
Kl. 16:15
|
|
Kl. 16:15
|
|
|
|
Knud den Stores Vej (Dronning Sofies Vej)
|
Kl. 16:15
|
|
Kl. 16:15
|
|
|
|
Duevej (Dronning Sofies Vej)
|
Kl. 16:16
|
|
Kl. 16:16
|
|
|
|
Prins Buris Vej (Dronning Sofies Vej)
|
Kl. 16:17
|
|
Kl. 16:17
|
|
|
|
Klostermarksskolen (Kongebakken)
|
Kl. 16:17
|
|
Kl. 16:17
|
|
|
|
Kongebakken
|
Kl. 16:18
|
|
Kl. 16:18
|
|
|
|
Sankt Clara Vej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 16:20
|
|
Kl. 16:20
|
|
|
|
Trægården (Frederiksborgvej)
|
Kl. 16:21
|
|
Kl. 16:21
|
|
|
|
Stændertorvet (Palæstræde)
|
Kl. 16:24
|
|
Kl. 16:24
|
|
|
|
Roskilde St. (Stationscentret)
|
Kl. 16:27
|
|
|
|
|