|
Dragør Stationsplads
|
|
|
Kl. 12:30
|
|
Bus 250S
|
|
Dragør Skole (Vestgrønningen)
|
Kl. 12:30
|
|
Kl. 12:30
|
|
|
|
Idrætsstien (Søndre Strandvej)
|
Kl. 12:32
|
|
Kl. 12:32
|
|
|
|
Vierdiget (Krudttårnsvej)
|
Kl. 12:34
|
|
Kl. 12:34
|
|
|
|
Hollændervænget (Krudttårnsvej)
|
Kl. 12:35
|
|
Kl. 12:35
|
|
|
|
Søndre Røsevej (Krudttårnsvej)
|
Kl. 12:35
|
|
Kl. 12:35
|
|
|
|
Mågevænget (Krudttårnsvej)
|
Kl. 12:36
|
|
Kl. 12:36
|
|
|
|
Store Magleby Strandvej (Møllevej)
|
Kl. 12:37
|
|
Kl. 12:37
|
|
|
|
Fasanvænget (Møllevej)
|
Kl. 12:38
|
|
Kl. 12:38
|
|
|
|
Store Magleby (Englandsvej)
|
Kl. 12:41
|
|
Kl. 12:41
|
|
|
|
Tømmerup (Englandsvej)
|
Kl. 12:45
|
|
Kl. 12:45
|
|
|
|
Ingstrup Allé (Englandsvej)
|
Kl. 12:47
|
|
Kl. 12:47
|
|
|
|
Brønderslev Allé (Englandsvej)
|
Kl. 12:48
|
|
Kl. 12:48
|
|
|
|
Løjtegårdsvej (Englandsvej)
|
Kl. 12:49
|
|
Kl. 12:49
|
|
|
|
Tårnby St. (Englandsvej)
|
Kl. 12:51
|
|
Kl. 12:51
|
|
|
|
Irlandsvej (Tårnbyvej)
|
Kl. 12:53
|
|
Kl. 12:53
|
|
|
|
Korsvejens Skole (Amager Landevej)
|
Kl. 12:54
|
|
Kl. 12:54
|
|
|
|
Sundbyvester Plads (Amagerbrogade)
|
Kl. 12:58
|
|
Kl. 12:58
|
|
|
|
Øresundsvej (Amagerbrogade)
|
Kl. 13:01
|
|
Kl. 13:01
|
|
|
|
Amagerbro St. (Amagerbrogade)
|
Kl. 13:04
|
|
Kl. 13:04
|
|
|
|
Ørestads Boulevard (Amager Boulevard)
|
Kl. 13:07
|
|
Kl. 13:07
|
|
|
|
Hovedbanegården, Tivoli (Bernstorffsgade)
|
Kl. 13:13
|
|
Kl. 13:13
|
|
|
|
Rådhuspladsen St. (H.C. Andersens Boulevard)
|
Kl. 13:15
|
|
Kl. 13:15
|
|
|
|
Forum St. (Rosenørns Allé)
|
Kl. 13:20
|
|
Kl. 13:20
|
|
|
|
Jagtvej (Ågade)
|
Kl. 13:24
|
|
Kl. 13:24
|
|
|
|
Borups Plads
|
Kl. 13:26
|
|
Kl. 13:26
|
|
|
|
Høsterkøbgade (Lundtoftegade)
|
Kl. 13:27
|
|
Kl. 13:27
|
|
|
|
Nørrebro St. (Frederikssundsvej)
|
Kl. 13:30
|
|
Kl. 13:30
|
|
|
|
Hulgårds Plads (Frederikssundsvej)
|
Kl. 13:33
|
|
Kl. 13:33
|
|
|
|
Bellahøj (Frederikssundsvej)
|
Kl. 13:35
|
|
Kl. 13:35
|
|
|
|
|
Mellemvangen (Hareskovvej)
|
Kl. 13:36
|
|
Kl. 13:36
|
|
|
|
Hillerødmotorvejen, Tingbjerg (Hillerødmotorvejen)
|
Kl. 13:41
|
|
Kl. 13:41
|
|
|
|
Mørkhøj (Mørkhøjvej)
|
Kl. 13:43
|
|
Kl. 13:43
|
|
|
|
Sydmarken (Gladsaxe Møllevej)
|
Kl. 13:44
|
|
Kl. 13:44
|
|
|
|
Gladsaxe Trafikplads, Terminalen
|
Kl. 13:46
|
|
|
|
|