|
Hillerød St.
|
|
|
Kl. 06:40
|
|
Bus 600S
|
|
Frederiksborgcentret, Royal Stage (Milnersvej)
|
Kl. 06:41
|
|
Kl. 06:41
|
|
|
|
Trollesminde Allé (Peder Oxes Allé)
|
Kl. 06:44
|
|
Kl. 06:44
|
|
|
|
Peder Oxes Allé, Novo (Peder Oxes Allé)
|
Kl. 06:44
|
|
Kl. 06:44
|
|
|
|
Jernaldervejen (Peder Oxes Allé)
|
Kl. 06:45
|
|
Kl. 06:45
|
|
|
|
Freerslev (Roskildevej)
|
Kl. 06:50
|
|
Kl. 06:50
|
|
|
|
Gørløse St. (Stationsvej)
|
Kl. 06:55
|
|
Kl. 06:55
|
|
|
|
Gørløse (Hovedvejen)
|
Kl. 06:55
|
|
Kl. 06:55
|
|
|
|
Lystrupvej (Kongensgade)
|
Kl. 07:02
|
|
Kl. 07:02
|
|
|
|
Slangerup Rutebilstation
|
Kl. 07:05
|
|
Kl. 07:08
|
|
|
|
Jørlunde (Roskildevej)
|
Kl. 07:10
|
|
Kl. 07:10
|
|
|
|
Skyhøj (Roskildevej)
|
Kl. 07:13
|
|
Kl. 07:13
|
|
|
|
Ølstykke St.
|
Kl. 07:18
|
|
Kl. 07:18
|
|
|
|
Gammel Roskildevej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 07:19
|
|
Kl. 07:19
|
|
|
|
Svanholm Vænge (Gammel Roskildevej)
|
Kl. 07:22
|
|
Kl. 07:22
|
|
|
|
Svestrup (Værebrovej)
|
Kl. 07:24
|
|
Kl. 07:24
|
|
|
|
Tangbjerg (Værebrovej)
|
Kl. 07:25
|
|
Kl. 07:25
|
|
|
|
Rådalsvej (Værebrovej)
|
Kl. 07:28
|
|
Kl. 07:28
|
|
|
|
Jyllingecentret (Jyllinge Parkvej)
|
Kl. 07:31
|
|
Kl. 07:31
|
|
|
|
Margretheskolen (Frederiksborgvej)
|
Kl. 07:33
|
|
Kl. 07:33
|
|
|
|
Risø (Frederiksborgvej)
|
Kl. 07:40
|
|
Kl. 07:40
|
|
|
|
Himmelev, Egelund (Herregårdsvej)
|
Kl. 07:47
|
|
Kl. 07:47
|
|
|
|
Ro's Torv (Københavnsvej)
|
Kl. 07:52
|
|
Kl. 07:52
|
|
|
|
Roskilde St., Sygehuset (Ny Østergade)
|
Kl. 07:56
|
|
Kl. 07:58
|
|
|
|
Astersvej (Østre Ringvej)
|
Kl. 08:00
|
|
Kl. 08:00
|
|
|
|
Østre Ringvej (Vindingevej)
|
Kl. 08:02
|
|
Kl. 08:02
|
|
|
|
Højvanggård (Tingvej)
|
Kl. 08:05
|
|
Kl. 08:05
|
|
|
|
Vindinge, Rosenvang (Tunevej)
|
Kl. 08:06
|
|
Kl. 08:06
|
|
|
|
Vindinge, Stenlandsvej (Tunevej)
|
Kl. 08:07
|
|
Kl. 08:07
|
|
|
|
Mosestykket (Roskildevej)
|
Kl. 08:08
|
|
Kl. 08:08
|
|
|
|
Tune Kirke (Nørregade)
|
Kl. 08:14
|
|
Kl. 08:14
|
|
|
|
Tune Center (Nørregade)
|
Kl. 08:15
|
|
Kl. 08:15
|
|
|
|
Pilevej (Tune Parkvej)
|
Kl. 08:15
|
|
Kl. 08:15
|
|
|
|
Lotusvej (Tune Parkvej)
|
Kl. 08:17
|
|
Kl. 08:17
|
|
|
|
Åkandevej (Tune Parkvej)
|
Kl. 08:18
|
|
Kl. 08:18
|
|
|
|
Tune Kursuscenter (Grevevej)
|
Kl. 08:19
|
|
Kl. 08:19
|
|
|
|
Vesterbjerg
|
Kl. 08:22
|
|
Kl. 08:22
|
|
|
|
Grevetoften (Greve Bygade)
|
Kl. 08:23
|
|
Kl. 08:23
|
|
|
|
Greve Centervej (Greve Landevej)
|
Kl. 08:24
|
|
Kl. 08:24
|
|
|
|
Ventrupvej (Greve Centervej)
|
Kl. 08:25
|
|
Kl. 08:25
|
|
|
|
Ventrupparken (Greve Centervej)
|
Kl. 08:26
|
|
Kl. 08:26
|
|
|
|
|
Blågårdsvej (Greve Centervej)
|
Kl. 08:27
|
|
Kl. 08:27
|
|
|
|
Hedelyparken (Greve Centervej)
|
Kl. 08:28
|
|
Kl. 08:28
|
|
|
|
Greve St.
|
Kl. 08:31
|
|
Kl. 08:31
|
|
|
|
Greve Borgerhus (Lillevangsvej)
|
Kl. 08:33
|
|
Kl. 08:33
|
|
|
|
Krogager (Eriksmindevej)
|
Kl. 08:36
|
|
Kl. 08:36
|
|
|
|
Hundige Kirke (Eriksmindevej)
|
Kl. 08:37
|
|
Kl. 08:37
|
|
|
|
Gersagerparken (Godsvej)
|
Kl. 08:38
|
|
Kl. 08:38
|
|
|
|
Waves, Hundige (Hundige Centervej)
|
Kl. 08:39
|
|
Kl. 08:39
|
|
|
|
Hundige St.
|
Kl. 08:41
|
|
|
|
|