|
Højvang
|
|
|
Kl. 11:48
|
|
Bus 501A
|
|
Mellemvang (Roskildevej)
|
Kl. 11:48
|
|
Kl. 11:48
|
|
|
|
Højvang (Mellemvang)
|
Kl. 11:49
|
|
Kl. 11:49
|
|
|
|
Lillevang (Mellemvang)
|
Kl. 11:49
|
|
Kl. 11:49
|
|
|
|
Mosevang (Mellemvang)
|
Kl. 11:50
|
|
Kl. 11:50
|
|
|
|
Havevang (Mellemvang)
|
Kl. 11:50
|
|
Kl. 11:50
|
|
|
|
Holbæk Have øst (Holbæk Have)
|
Kl. 11:51
|
|
Kl. 11:51
|
|
|
|
Bjergmarken (Kattegatsvej)
|
Kl. 11:52
|
|
Kl. 11:52
|
|
|
|
Anders Larsensvej (Kattegatsvej)
|
Kl. 11:53
|
|
Kl. 11:53
|
|
|
|
Østerled (A. Larsensvej)
|
Kl. 11:53
|
|
Kl. 11:53
|
|
|
|
Hesseløvej (A. Larsensvej)
|
Kl. 11:54
|
|
Kl. 11:54
|
|
|
|
Naturkirkegården (P.C Müllers Have)
|
Kl. 11:55
|
|
Kl. 11:55
|
|
|
|
Carl Reffsvej (A. Larsensvej)
|
Kl. 11:55
|
|
Kl. 11:55
|
|
|
|
Meldahlsvej (Carl Reffsvej)
|
Kl. 11:56
|
|
Kl. 11:56
|
|
|
|
Smithsvej (Tidemandsvej)
|
Kl. 11:57
|
|
Kl. 11:57
|
|
|
|
Markedspladsen
|
Kl. 11:58
|
|
Kl. 11:58
|
|
|
|
Kastanievej (Smedelundsgade)
|
Kl. 11:59
|
|
Kl. 11:59
|
|
|
|
Holbæk St.
|
Kl. 12:04
|
|
Kl. 12:05
|
|
|
|
Valdemar Sejrsvej (Absalonsvej)
|
Kl. 12:07
|
|
Kl. 12:07
|
|
|
|
Badmintonhallen (Peder Billesvej)
|
Kl. 12:08
|
|
Kl. 12:08
|
|
|
|
Ejler Urnesvej (Peder Billesvej)
|
Kl. 12:09
|
|
Kl. 12:09
|
|
|
|
Claus Norbysvej (Ladegårdsparken)
|
Kl. 12:11
|
|
Kl. 12:11
|
|
|
|
Ladegårdsparken midt (Ladegårdsparken øst)
|
Kl. 12:12
|
|
Kl. 12:12
|
|
|
|
Vandtårnsstien (Ladegårdsparken vest)
|
Kl. 12:14
|
|
Kl. 12:15
|
|
Bus 501A
|
|
Knudskovparken (Vandtårnsvej)
|
Kl. 12:15
|
|
Kl. 12:15
|
|
|
|
Kløverstien (Skagerakvej)
|
Kl. 12:18
|
|
Kl. 12:18
|
|
|
|
Gl. Ringstedvej (Skagerakvej)
|
Kl. 12:18
|
|
Kl. 12:18
|
|
|
|
Ladegårdsparken øst (Gl. Ringstedvej)
|
Kl. 12:20
|
|
Kl. 12:20
|
|
|
|
Kathrinevej (Gl. Ringstedvej)
|
Kl. 12:20
|
|
Kl. 12:20
|
|
|
|
|
Ejler Urnesvej (Peder Billesvej)
|
Kl. 12:21
|
|
Kl. 12:21
|
|
|
|
Badmintonhallen (Peder Billesvej)
|
Kl. 12:23
|
|
Kl. 12:23
|
|
|
|
Valdemar Sejrsvej (Absalonsvej)
|
Kl. 12:24
|
|
Kl. 12:24
|
|
|
|
Holbæk St.
|
Kl. 12:27
|
|
|
|
|