|
Gartnervang
|
|
|
Kl. 13:32
|
|
Bus 206
|
|
Astersvej (Østre Ringvej)
|
Kl. 13:33
|
|
Kl. 13:33
|
|
|
|
Guldblommevej (Vindingevej)
|
Kl. 13:36
|
|
Kl. 13:36
|
|
|
|
Gyvelvej (Bymarken)
|
Kl. 13:37
|
|
Kl. 13:37
|
|
|
|
Roskilde Svømmehal (Bymarken)
|
Kl. 13:38
|
|
Kl. 13:38
|
|
|
|
Hedevænget (Københavnsvej)
|
Kl. 13:39
|
|
Kl. 13:39
|
|
|
|
Hedeboparken (Dommervænget)
|
Kl. 13:41
|
|
Kl. 13:41
|
|
|
|
Hedemølleparken (Dommervænget)
|
Kl. 13:42
|
|
Kl. 13:42
|
|
|
|
Ro's Torv (Københavnsvej)
|
Kl. 13:44
|
|
Kl. 13:44
|
|
|
|
Kong Valdemars Vej (Algade)
|
Kl. 13:47
|
|
Kl. 13:47
|
|
|
|
Roskilde St. (Jernbanegade)
|
Kl. 13:48
|
|
Kl. 13:48
|
|
|
|
Roskilde St. (Stationscentret)
|
Kl. 13:50
|
|
Kl. 13:52
|
|
|
|
Lammegade (Allehelgensgade)
|
Kl. 13:53
|
|
Kl. 13:53
|
|
|
|
Schmeltz Plads
|
Kl. 13:55
|
|
Kl. 13:55
|
|
|
|
Absalons Skole (Støden)
|
Kl. 13:55
|
|
Kl. 13:55
|
|
|
|
Kildehusvej (Helligkorsvej)
|
Kl. 13:57
|
|
Kl. 13:57
|
|
|
|
Lindevej (Helligkorsvej)
|
Kl. 13:58
|
|
Kl. 13:58
|
|
|
|
Henrik Nielsens Vej (Helligkorsvej)
|
Kl. 13:58
|
|
Kl. 13:58
|
|
|
|
Sønderlundsvej (Helligkorsvej)
|
Kl. 14:00
|
|
Kl. 14:00
|
|
|
|
|
Sankt Jørgens Skole (Sønderlundsvej)
|
Kl. 14:02
|
|
|
|
|