|
Rådhuspladsen St. (H.C. Andersens Boulevard)
|
|
|
Kl. 22:10
|
|
Bus 33
|
|
Weidekampsgade (Klaksvigsgade)
|
Kl. 22:14
|
|
Kl. 22:14
|
|
|
|
Isafjordsgade (Njalsgade)
|
Kl. 22:15
|
|
Kl. 22:15
|
|
|
|
Islands Brygge St. (Njalsgade)
|
Kl. 22:17
|
|
Kl. 22:17
|
|
|
|
Amagerfælled Skole (Amagerfælledvej)
|
Kl. 22:18
|
|
Kl. 22:18
|
|
|
|
Hørgården (Amagerfælledvej)
|
Kl. 22:19
|
|
Kl. 22:19
|
|
|
|
Grønjords Kollegiet (Peder Lykkes Vej)
|
Kl. 22:21
|
|
Kl. 22:21
|
|
|
|
Tingvej (Peder Lykkes Vej)
|
Kl. 22:21
|
|
Kl. 22:21
|
|
|
|
Irlandsvej (Englandsvej)
|
Kl. 22:23
|
|
Kl. 22:23
|
|
|
|
Dyvekeskolen (Englandsvej)
|
Kl. 22:24
|
|
Kl. 22:24
|
|
|
|
Sundbyvestervej (Englandsvej)
|
Kl. 22:24
|
|
Kl. 22:24
|
|
|
|
Englandsvej (Vejlands Allé)
|
Kl. 22:25
|
|
Kl. 22:25
|
|
|
|
Vejlands Allé (Røde Mellemvej)
|
Kl. 22:27
|
|
Kl. 22:27
|
|
|
|
Gårdfæstevej (Kongelundsvej)
|
Kl. 22:27
|
|
Kl. 22:27
|
|
|
|
Toskiftevej (Kongelundsvej)
|
Kl. 22:28
|
|
Kl. 22:28
|
|
|
|
Kanadavej (Kongelundsvej)
|
Kl. 22:29
|
|
Kl. 22:29
|
|
|
|
Kongelundsvej (Slusevej)
|
Kl. 22:30
|
|
Kl. 22:30
|
|
|
|
Ørestad St. (Ørestads Boulevard)
|
Kl. 22:32
|
|
Kl. 22:32
|
|
|
|
Vestamager St. (Ørestads Boulevard)
|
Kl. 22:34
|
|
Kl. 22:34
|
|
|
|
Foldbyvej (Otto Baches Allé)
|
Kl. 22:34
|
|
Kl. 22:34
|
|
|
|
Otto Baches Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 22:36
|
|
Kl. 22:36
|
|
|
|
Pilegård Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 22:36
|
|
Kl. 22:36
|
|
|
|
Ryumgårdsvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 22:37
|
|
Kl. 22:37
|
|
|
|
Kollundvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 22:37
|
|
Kl. 22:37
|
|
|
|
Oliefabriksvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 22:38
|
|
Kl. 22:38
|
|
|
|
Ugandavej (Kongelundsvej)
|
Kl. 22:39
|
|
Kl. 22:39
|
|
|
|
Tunisvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 22:40
|
|
Kl. 22:40
|
|
|
|
Alkmaar Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 22:40
|
|
Kl. 22:40
|
|
|
|
Haarlem Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 22:41
|
|
Kl. 22:41
|
|
|
|
Nøragersmindevej (Kongelundsvej)
|
Kl. 22:42
|
|
Kl. 22:42
|
|
|
|
Goudavej (Kongelundsvej)
|
Kl. 22:43
|
|
Kl. 22:43
|
|
|
|
Frieslandsvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 22:43
|
|
Kl. 22:43
|
|
|
|
Kongelunden (Skovvej)
|
Kl. 22:45
|
|
Kl. 22:45
|
|
|
|
Skovvej (Kalvebodvej)
|
Kl. 22:46
|
|
Kl. 22:46
|
|
|
|
Rosenlundsvej (Kalvebodvej)
|
Kl. 22:46
|
|
Kl. 22:46
|
|
|
|
TAMU-Center (Kalvebodvej)
|
Kl. 22:47
|
|
Kl. 22:47
|
|
|
|
Kongelundslejren (Kalvebodvej)
|
Kl. 22:47
|
|
Kl. 22:47
|
|
|
|
Sydvestpynten (Kalvebodvej)
|
Kl. 22:48
|
|
Kl. 22:48
|
|
|
|
Kongelundslejren (Kalvebodvej)
|
Kl. 22:48
|
|
Kl. 22:48
|
|
|
|
TAMU-Center (Kalvebodvej)
|
Kl. 22:48
|
|
Kl. 22:48
|
|
|
|
Rosenlundsvej (Kalvebodvej)
|
Kl. 22:49
|
|
Kl. 22:49
|
|
|
|
Kalvebodvej (Skydebanevej)
|
Kl. 22:49
|
|
Kl. 22:49
|
|
|
|
Rosenlund, Sandagergård (Skydebanevej)
|
Kl. 22:50
|
|
Kl. 22:50
|
|
|
|
Skolevej (Fælledvej)
|
Kl. 22:51
|
|
Kl. 22:51
|
|
|
|
Birkelund (Fælledvej)
|
Kl. 22:52
|
|
Kl. 22:52
|
|
|
|
Søvang, Rønnevej (Fælledvej)
|
Kl. 22:53
|
|
Kl. 22:53
|
|
|
|
Kastanievej (Fælledvej)
|
Kl. 22:53
|
|
Kl. 22:53
|
|
|
|
Søvang, Kalvebodvej (Fælledvej)
|
Kl. 22:54
|
|
Kl. 22:54
|
|
|
|
Sølyst (Fælledvej)
|
Kl. 22:54
|
|
Kl. 22:54
|
|
|
|
Bachersmindelejren (Fælledvej)
|
Kl. 22:55
|
|
Kl. 22:55
|
|
|
|
Fælledvej (Bachersmindevej)
|
Kl. 22:56
|
|
Kl. 22:56
|
|
|
|
Copenhagen Camping (Bachersmindevej)
|
Kl. 22:57
|
|
Kl. 22:57
|
|
|
|
Store Magleby Strandvej (Møllevej)
|
Kl. 22:58
|
|
Kl. 22:58
|
|
|
|
Gåsevænget (Møllevej)
|
Kl. 22:58
|
|
Kl. 22:58
|
|
|
|
Fasanvænget (Møllevej)
|
Kl. 22:59
|
|
Kl. 22:59
|
|
|
|
Søndergade (Møllegade)
|
Kl. 22:59
|
|
Kl. 22:59
|
|
|
|
Dragør Rådhus (Kirkevej)
|
Kl. 23:01
|
|
Kl. 23:01
|
|
|
|
Slørvej (Kirkevej)
|
Kl. 23:02
|
|
Kl. 23:02
|
|
|
|
HF Maglebylund (Kirkevej)
|
Kl. 23:03
|
|
Kl. 23:03
|
|
|
|
Magleby Torv (Hartkornsvej)
|
Kl. 23:03
|
|
Kl. 23:03
|
|
|
|
Køjevænget (Hartkornsvej)
|
Kl. 23:04
|
|
Kl. 23:04
|
|
|
|
D. B. Dirchsens Allé (Nordre Dragørvej)
|
Kl. 23:05
|
|
Kl. 23:05
|
|
|
|
Nordre Tangvej (Stationsvej)
|
Kl. 23:05
|
|
Kl. 23:05
|
|
|
|
|
F.J. Madsens Vej (Stationsvej)
|
Kl. 23:06
|
|
Kl. 23:06
|
|
|
|
Dragør Stationsplads
|
Kl. 23:07
|
|
|
|
|