|
Helsingør St.
|
|
|
Kl. 22:55
|
|
Bus 802
|
|
Stengade (Kongevejen)
|
Kl. 22:56
|
|
Kl. 22:56
|
|
|
|
Kongevejen (Mads Holms Vej)
|
Kl. 22:57
|
|
Kl. 22:57
|
|
|
|
Belvederevej (Mads Holms Vej)
|
Kl. 22:58
|
|
Kl. 22:58
|
|
|
|
Kierboesvej (Mads Holms Vej)
|
Kl. 22:59
|
|
Kl. 22:59
|
|
|
|
Galschiøtsvej (Mads Holms Vej)
|
Kl. 23:00
|
|
Kl. 23:00
|
|
|
|
Montebello (Gurrevej)
|
Kl. 23:01
|
|
Kl. 23:01
|
|
|
|
Solbakken (Rønnebær Alle)
|
Kl. 23:02
|
|
Kl. 23:02
|
|
|
|
Kongevejen (Rønnebær Alle)
|
Kl. 23:02
|
|
Kl. 23:02
|
|
|
|
Skolen v. Rønnebær Alle (Rønnebær Alle)
|
Kl. 23:03
|
|
Kl. 23:03
|
|
|
|
Bøgebakken (Rønnebær Alle)
|
Kl. 23:04
|
|
Kl. 23:04
|
|
|
|
Tjørnevej (Rønnebær Alle)
|
Kl. 23:05
|
|
Kl. 23:05
|
|
|
|
Borupgårdskolen (Rønnebær Alle)
|
Kl. 23:06
|
|
Kl. 23:06
|
|
|
|
Snekkersten St.
|
Kl. 23:08
|
|
|
|
|