|
Åmarken St., ved broen (Åmarkvej)
|
|
|
Kl. 10:12
|
|
Bus 10
|
|
Åmarken St. (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 10:13
|
|
Kl. 10:13
|
|
|
|
Urtehaven (Vigerslevvej)
|
Kl. 10:14
|
|
Kl. 10:14
|
|
|
|
Stakhaven (Vigerslevvej)
|
Kl. 10:15
|
|
Kl. 10:15
|
|
|
|
Kirsebærhaven (Vigerslevvej)
|
Kl. 10:16
|
|
Kl. 10:16
|
|
|
|
Åhaven (Vigerslevvej)
|
Kl. 10:16
|
|
Kl. 10:16
|
|
|
|
Folehaven (Vigerslevvej)
|
Kl. 10:17
|
|
Kl. 10:17
|
|
|
|
Vigerslev Allé (Vigerslevvej)
|
Kl. 10:19
|
|
Kl. 10:19
|
|
|
|
Lykkebovej (Vigerslevvej)
|
Kl. 10:20
|
|
Kl. 10:20
|
|
|
|
Landlystvej (Vigerslevvej)
|
Kl. 10:21
|
|
Kl. 10:21
|
|
|
|
Hansstedvej (Vigerslevvej)
|
Kl. 10:22
|
|
Kl. 10:22
|
|
|
|
Maribovej (Vigerslevvej)
|
Kl. 10:23
|
|
Kl. 10:23
|
|
|
|
Vigerslevvej (Ålholmvej)
|
Kl. 10:24
|
|
Kl. 10:24
|
|
|
|
Ålholm Plads (Ålholmvej)
|
Kl. 10:26
|
|
Kl. 10:26
|
|
|
|
Peter Bangs Vej (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 10:28
|
|
Kl. 10:28
|
|
|
|
Langdraget (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 10:30
|
|
Kl. 10:30
|
|
|
|
Jernbane Allé (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 10:32
|
|
Kl. 10:32
|
|
|
|
Flintholm St. (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 10:34
|
|
Kl. 10:34
|
|
|
|
C.F. Richs Vej (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 10:34
|
|
Kl. 10:34
|
|
|
|
Rebildvej (Sallingvej)
|
Kl. 10:37
|
|
Kl. 10:37
|
|
|
|
Hulgårdsvej (Godthåbsvej)
|
Kl. 10:38
|
|
Kl. 10:38
|
|
|
|
Rødkildevej (Primulavej)
|
Kl. 10:38
|
|
Kl. 10:38
|
|
|
|
Bellahøjvej (Annebergvej)
|
Kl. 10:39
|
|
Kl. 10:39
|
|
|
|
Fuglsang Allé (Annebergvej)
|
Kl. 10:39
|
|
Kl. 10:39
|
|
|
|
Valløvej (Brønshøjvej)
|
Kl. 10:41
|
|
Kl. 10:41
|
|
|
|
|
Brønshøj Torv (Krabbesholmvej)
|
Kl. 10:42
|
|
|
|
|