|
Avedøre St.
|
|
|
Kl. 05:55
|
|
Bus 1A
|
|
Hvidovre Gymnasium (Naverporten)
|
Kl. 05:56
|
|
Kl. 05:56
|
|
|
|
Pottemagerporten (Naverporten)
|
Kl. 05:57
|
|
Kl. 05:57
|
|
|
|
Naverporten (Rebslagerporten)
|
Kl. 05:58
|
|
Kl. 05:58
|
|
|
|
Avedørelejren (Avedøre Tværvej)
|
Kl. 05:59
|
|
Kl. 05:59
|
|
|
|
Avedøre Skole (Brostykkevej)
|
Kl. 05:59
|
|
Kl. 05:59
|
|
|
|
Bredholtvej (Brostykkevej)
|
Kl. 06:00
|
|
Kl. 06:00
|
|
|
|
Brostykkevej (Avedøre Havnevej)
|
Kl. 06:01
|
|
Kl. 06:01
|
|
|
|
Hvidovre Hospital, Kollegiet (Kettevej)
|
Kl. 06:03
|
|
Kl. 06:03
|
|
|
|
Oppegårdsvej (Kettegård Allé)
|
Kl. 06:04
|
|
Kl. 06:04
|
|
|
|
Hvidovre Hospital (Kettegård Allé)
|
Kl. 06:05
|
|
Kl. 06:05
|
|
|
|
Arnold Nielsens Boulevard (Kettegård Allé)
|
Kl. 06:05
|
|
Kl. 06:05
|
|
|
|
Rosenhøj (Hvidovrevej)
|
Kl. 06:06
|
|
Kl. 06:06
|
|
|
|
Hvidovregade (Vigerslev Allé)
|
Kl. 06:07
|
|
Kl. 06:07
|
|
|
|
Vigerslevvej (Vigerslev Allé)
|
Kl. 06:08
|
|
Kl. 06:08
|
|
|
|
Søndervangs Allé (Folehaven)
|
Kl. 06:09
|
|
Kl. 06:09
|
|
|
|
Danhaven (Folehaven)
|
Kl. 06:10
|
|
Kl. 06:10
|
|
|
|
Hestehaven (Folehaven)
|
Kl. 06:11
|
|
Kl. 06:11
|
|
|
|
Retortvej (Folehaven)
|
Kl. 06:12
|
|
Kl. 06:12
|
|
|
|
Folehaven (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 06:13
|
|
Kl. 06:13
|
|
|
|
København Syd St., Grønttorvet
|
Kl. 06:14
|
|
Kl. 06:14
|
|
|
|
Carl Jacobsens Vej (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 06:14
|
|
Kl. 06:14
|
|
|
|
Kirsten Walthers Vej (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 06:15
|
|
Kl. 06:15
|
|
|
|
Toftegårds Plads (Vigerslev Allé)
|
Kl. 06:17
|
|
Kl. 06:17
|
|
|
|
Sjælør Boulevard (Vigerslev Allé)
|
Kl. 06:18
|
|
Kl. 06:18
|
|
|
|
Carlsberg St. (Vesterfælledvej)
|
Kl. 06:21
|
|
Kl. 06:21
|
|
|
|
Ny Carlsberg Vej (Vesterfælledvej)
|
Kl. 06:22
|
|
Kl. 06:22
|
|
|
|
Frederiksberg Allé St. (Frederiksberg Allé)
|
Kl. 06:25
|
|
Kl. 06:25
|
|
|
|
Frederiksberg Allé (Alhambravej)
|
Kl. 06:25
|
|
Kl. 06:25
|
|
|
|
Gammel Kongevej (H.C. Ørsteds Vej)
|
Kl. 06:26
|
|
Kl. 06:26
|
|
|
|
Kastanievej (H.C. Ørsteds Vej)
|
Kl. 06:27
|
|
Kl. 06:27
|
|
|
|
Thorvaldsensvej (H.C. Ørsteds Vej)
|
Kl. 06:28
|
|
Kl. 06:28
|
|
|
|
Rosenørns Allé (H.C. Ørsteds Vej)
|
Kl. 06:29
|
|
Kl. 06:29
|
|
|
|
Åboulevard (H.C. Ørsteds Vej)
|
Kl. 06:30
|
|
Kl. 06:30
|
|
|
|
Rantzausgade (Griffenfeldsgade)
|
Kl. 06:30
|
|
Kl. 06:30
|
|
|
|
Prins Jørgens Gade (Stengade)
|
Kl. 06:31
|
|
Kl. 06:31
|
|
|
|
Elmegade (Nørrebrogade)
|
Kl. 06:32
|
|
Kl. 06:32
|
|
|
|
Skt. Hans Torv (Blegdamsvej)
|
Kl. 06:34
|
|
Kl. 06:34
|
|
|
|
Rigshospitalet Syd (Blegdamsvej)
|
Kl. 06:36
|
|
Kl. 06:36
|
|
|
|
Rigshospitalet Hovedindgang (Blegdamsvej)
|
Kl. 06:36
|
|
Kl. 06:36
|
|
|
|
Irmingersgade (Blegdamsvej)
|
Kl. 06:37
|
|
Kl. 06:37
|
|
|
|
Trianglen St. (Blegdamsvej)
|
Kl. 06:39
|
|
Kl. 06:39
|
|
|
|
Gustav Adolfs Gade (Østerbrogade)
|
Kl. 06:40
|
|
Kl. 06:40
|
|
|
|
Århusgade (Østerbrogade)
|
Kl. 06:41
|
|
Kl. 06:41
|
|
|
|
Poul Henningsens Plads St. (Østerbrogade)
|
Kl. 06:42
|
|
Kl. 06:42
|
|
|
|
Nygårdsvej (Østerbrogade)
|
Kl. 06:43
|
|
Kl. 06:43
|
|
|
|
Svanemøllen St. (Østerbrogade)
|
Kl. 06:44
|
|
Kl. 06:44
|
|
|
|
Strandvænget (Strandvejen)
|
Kl. 06:44
|
|
Kl. 06:44
|
|
|
|
Strandøre (Strandvejen)
|
Kl. 06:45
|
|
Kl. 06:45
|
|
|
|
Gl. Vartov Vej (Strandvejen)
|
Kl. 06:46
|
|
Kl. 06:46
|
|
|
|
Tuborg Boulevard (Strandvejen)
|
Kl. 06:47
|
|
Kl. 06:47
|
|
|
|
Callisensvej (Strandvejen)
|
Kl. 06:47
|
|
Kl. 06:47
|
|
|
|
Strandvejen (Hellerupvej)
|
Kl. 06:48
|
|
Kl. 06:48
|
|
|
|
Hellerup St.
|
Kl. 06:50
|
|
|
|
|