|
Helsingør St.
|
|
|
Kl. 12:30
|
|
Bus 347
|
|
Kulturværftet (Allegade)
|
Kl. 12:32
|
|
Kl. 12:32
|
|
|
|
Marienlyst Allé (Nygade)
|
Kl. 12:33
|
|
Kl. 12:33
|
|
|
|
Møllebakken (Esrumvej)
|
Kl. 12:34
|
|
Kl. 12:34
|
|
|
|
Rolfsvej (Esrumvej)
|
Kl. 12:36
|
|
Kl. 12:36
|
|
|
|
Uffesvej (Esrumvej)
|
Kl. 12:37
|
|
Kl. 12:37
|
|
|
|
Wesselsvej (Esrumvej)
|
Kl. 12:38
|
|
Kl. 12:38
|
|
|
|
Erhvervsskolen (Esrumvej)
|
Kl. 12:40
|
|
Kl. 12:40
|
|
|
|
Klostermosestien (Esrumvej)
|
Kl. 12:40
|
|
Kl. 12:40
|
|
|
|
Teglstrup (Esrumvej)
|
Kl. 12:41
|
|
Kl. 12:41
|
|
|
|
Rødegårdsvej (Esrumvej)
|
Kl. 12:44
|
|
Kl. 12:44
|
|
|
|
Nygård (Esrumvej)
|
Kl. 12:45
|
|
Kl. 12:45
|
|
|
|
Borsholmvej (Esrumvej)
|
Kl. 12:46
|
|
Kl. 12:46
|
|
|
|
Hegnet (Esrumvej)
|
Kl. 12:46
|
|
Kl. 12:46
|
|
|
|
Smedemosevej (Esrumvej)
|
Kl. 12:48
|
|
Kl. 12:48
|
|
|
|
Horserød Statsfængsel (Horserødvej)
|
Kl. 12:49
|
|
Kl. 12:49
|
|
|
|
Vink - Horserød Byvej (Borsholmvej)
|
Kl. 12:50
|
|
Kl. 12:50
|
|
|
|
Borsholm (Borsholmvej)
|
Kl. 12:53
|
|
Kl. 12:53
|
|
|
|
Hattemagervej (Carl Bødker Nielsens Vej)
|
Kl. 12:57
|
|
Kl. 12:57
|
|
|
|
Bødkervej (Holmegårdsvej)
|
Kl. 12:58
|
|
Kl. 12:58
|
|
|
|
Løvvænget (Holmegårdsvej)
|
Kl. 12:58
|
|
Kl. 12:58
|
|
|
|
Bretagnevej (Sauntevej)
|
Kl. 12:59
|
|
Kl. 12:59
|
|
|
|
|
Hornbæk St.
|
Kl. 13:01
|
|
|
|
|