|
Hellerup St.
|
|
|
Kl. 05:17
|
|
Bus 21
|
|
Callisensvej (Strandvejen)
|
Kl. 05:18
|
|
Kl. 05:18
|
|
|
|
Tuborg Boulevard (Strandvejen)
|
Kl. 05:18
|
|
Kl. 05:18
|
|
|
|
Lundevangen (Tuborgvej)
|
Kl. 05:19
|
|
Kl. 05:19
|
|
|
|
Estersvej (Tuborgvej)
|
Kl. 05:20
|
|
Kl. 05:20
|
|
|
|
Rymarksvej (Tuborgvej)
|
Kl. 05:20
|
|
Kl. 05:20
|
|
|
|
Rygårds Allé (Tuborgvej)
|
Kl. 05:21
|
|
Kl. 05:21
|
|
|
|
Sankt Lukas Stiftelsen (Tuborgvej)
|
Kl. 05:21
|
|
Kl. 05:21
|
|
|
|
Lyngbyvej (Tuborgvej)
|
Kl. 05:22
|
|
Kl. 05:22
|
|
|
|
Ellehøj (Tuborgvej)
|
Kl. 05:22
|
|
Kl. 05:22
|
|
|
|
Emdrup Søpark (Tuborgvej)
|
Kl. 05:24
|
|
Kl. 05:24
|
|
|
|
Emdrup St. (Tuborgvej)
|
Kl. 05:25
|
|
Kl. 05:25
|
|
|
|
Bispebjerg Hospital (Tuborgvej)
|
Kl. 05:26
|
|
Kl. 05:26
|
|
|
|
Tagensvej (Tuborgvej)
|
Kl. 05:27
|
|
Kl. 05:27
|
|
|
|
Frederiksborgvej (Tomsgårdsvej)
|
Kl. 05:28
|
|
Kl. 05:28
|
|
|
|
Birkedommervej (Tomsgårdsvej)
|
Kl. 05:29
|
|
Kl. 05:29
|
|
|
|
Hulgårds Plads (Hulgårdsvej)
|
Kl. 05:31
|
|
Kl. 05:31
|
|
|
|
Borups Allé (Hulgårdsvej)
|
Kl. 05:32
|
|
Kl. 05:32
|
|
|
|
Grøndal Centret (Hulgårdsvej)
|
Kl. 05:32
|
|
Kl. 05:32
|
|
|
|
Godthåbsvej (Hulgårdsvej)
|
Kl. 05:34
|
|
Kl. 05:34
|
|
|
|
Limfjordsvej (Rebildvej)
|
Kl. 05:35
|
|
Kl. 05:35
|
|
|
|
C.F. Richs Vej (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 05:36
|
|
Kl. 05:36
|
|
|
|
Flintholm St. (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 05:38
|
|
Kl. 05:38
|
|
|
|
Jernbane Allé (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 05:39
|
|
Kl. 05:39
|
|
|
|
Langdraget (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 05:39
|
|
Kl. 05:39
|
|
|
|
Peter Bangs Vej (Ålholmvej)
|
Kl. 05:41
|
|
Kl. 05:41
|
|
|
|
Ålholm Plads (Roskildevej)
|
Kl. 05:42
|
|
Kl. 05:42
|
|
|
|
Peter Bangs Vej (Roskildevej)
|
Kl. 05:42
|
|
Kl. 05:42
|
|
|
|
Damhustorvet (Roskildevej)
|
Kl. 05:44
|
|
Kl. 05:44
|
|
|
|
|
Hvidovrevej (Randrupvej)
|
Kl. 05:45
|
|
Kl. 05:45
|
|
|
|
Randrupvej (Damhus Boulevard)
|
Kl. 05:46
|
|
Kl. 05:46
|
|
|
|
Hendriksholm Kirke (Damhus Boulevard)
|
Kl. 05:47
|
|
Kl. 05:47
|
|
|
|
Rødovre St.
|
Kl. 05:49
|
|
|
|
|