|
Skovshoved, Strandvejen (Teglgårdsvej)
|
|
|
Kl. 08:29
|
|
Bus 179
|
|
Skovshoved Skole (Teglgårdsvej)
|
Kl. 08:29
|
|
Kl. 08:29
|
|
|
|
Teglvænget (Teglgårdsvej)
|
Kl. 08:30
|
|
Kl. 08:30
|
|
|
|
Ordrup Jagtvej (Teglgårdsvej)
|
Kl. 08:30
|
|
Kl. 08:30
|
|
|
|
Hyldegårds Tværvej (Hyldegårdsvej)
|
Kl. 08:32
|
|
Kl. 08:32
|
|
|
|
Ordrup Gymnasium (Fredensvej)
|
Kl. 08:32
|
|
Kl. 08:32
|
|
|
|
Ejgårdsvej (Fredensvej)
|
Kl. 08:33
|
|
Kl. 08:33
|
|
|
|
Fredens Plads (Fredensvej)
|
Kl. 08:34
|
|
Kl. 08:34
|
|
|
|
Lille Fredensvej (Fredensvej)
|
Kl. 08:34
|
|
Kl. 08:34
|
|
|
|
Charlottenlund St. (Rådhusvej)
|
Kl. 08:36
|
|
Kl. 08:36
|
|
|
|
Rådhusvej (L.E. Bruuns Vej)
|
Kl. 08:37
|
|
Kl. 08:37
|
|
|
|
Carl Baggers Allé (L.E. Bruuns Vej)
|
Kl. 08:37
|
|
Kl. 08:37
|
|
|
|
Gentofte Rådhus (Bernstorffsvej)
|
Kl. 08:39
|
|
Kl. 08:39
|
|
|
|
Kildeskovshallen (Adolphsvej)
|
Kl. 08:42
|
|
Kl. 08:42
|
|
|
|
Wilhelm Smidts Vej (Adolphsvej)
|
Kl. 08:43
|
|
Kl. 08:43
|
|
|
|
Gentofte Torv (Gentoftegade)
|
Kl. 08:44
|
|
Kl. 08:44
|
|
|
|
Skovrankevej (Gentoftegade)
|
Kl. 08:45
|
|
Kl. 08:45
|
|
|
|
Anemonevej (Gentoftegade)
|
Kl. 08:45
|
|
Kl. 08:45
|
|
|
|
Ærenprisvej (Gentoftegade)
|
Kl. 08:46
|
|
Kl. 08:46
|
|
|
|
Tjørnegårdsskolen (Brogårdsvej)
|
Kl. 08:53
|
|
Kl. 08:53
|
|
|
|
Brogårdsvej (Ermelundsvej)
|
Kl. 08:54
|
|
Kl. 08:54
|
|
|
|
Prins Valdemars Vej (Ermelundsvej)
|
Kl. 08:55
|
|
Kl. 08:55
|
|
|
|
Jægersborg Kaserne (Ermelundsvej)
|
Kl. 08:57
|
|
Kl. 08:57
|
|
|
|
Ridebanevang (Jægersborg Allé)
|
Kl. 08:58
|
|
Kl. 08:58
|
|
|
|
Jægersborg St. (Jægersborg Allé)
|
Kl. 08:59
|
|
Kl. 08:59
|
|
|
|
Jægersborg St., Ibstrupv. (Jægersborgvej)
|
Kl. 08:59
|
|
Kl. 08:59
|
|
|
|
Tjørnebakken (Jægersborgvej)
|
Kl. 09:01
|
|
Kl. 09:01
|
|
|
|
|
Håbets Allé (Jægersborgvej)
|
Kl. 09:01
|
|
Kl. 09:01
|
|
|
|
Lyngby St.
|
Kl. 09:04
|
|
|
|
|