|
Vallensbæk St.
|
|
|
Kl. 15:37
|
|
Bus 144
|
|
|
Rønnebækhus (Vallensbæk Torvevej)
|
Kl. 15:38
|
|
Kl. 15:38
|
|
|
|
|
Gammelgårds Allé (Vejlegårdsparken)
|
Kl. 15:39
|
|
Kl. 15:39
|
|
|
|
|
Sønder Ringvej (Vejlegårdsparken)
|
Kl. 15:39
|
|
Kl. 15:39
|
|
|
|
|
Vejlegårdsparken (Vejlesvinget)
|
Kl. 15:40
|
|
Kl. 15:40
|
|
|
|
|
Liselundsvej (Vejlesvinget)
|
Kl. 15:41
|
|
Kl. 15:41
|
|
|
|
|
Lundbækvej (Vejlegårdsvej)
|
Kl. 15:43
|
|
Kl. 15:43
|
|
|
|
|
Idræts Allé (Vejlegårdsvej)
|
Kl. 15:43
|
|
Kl. 15:43
|
|
|
|
|
Bygaden (Møllestensager)
|
Kl. 15:45
|
|
Kl. 15:45
|
|
|
|
|
Vallensbæk By, Toftevej (Bygaden)
|
Kl. 15:46
|
|
Kl. 15:46
|
|
|
|
|
Bækrenden (Bygaden)
|
Kl. 15:48
|
|
Kl. 15:48
|
|
|
|
|
Korsagergård (Vejlegårdsvej)
|
Kl. 15:53
|
|
Kl. 15:53
|
|
|
|
|
Pilestien (Vallensbækvej)
|
Kl. 15:54
|
|
Kl. 15:54
|
|
|
|
|
Nørrestien (Vallensbækvej)
|
Kl. 15:55
|
|
Kl. 15:55
|
|
|
|
|
Kornmarksvej (Vallensbæk Torvevej)
|
Kl. 15:57
|
|
Kl. 15:57
|
|
|
|
|
Firkløverparken (Vallensbæk Torvevej)
|
Kl. 15:57
|
|
Kl. 15:57
|
|
|
|
|
Rådhusdammen (Nordmarks Allé)
|
Kl. 15:58
|
|
Kl. 15:58
|
|
|
|
|
Bibliotekstorvet (Nordmarks Allé)
|
Kl. 15:59
|
|
Kl. 15:59
|
|
|
|
|
Nordmarks Allé (Albertslundvej)
|
Kl. 15:59
|
|
Kl. 15:59
|
|
|
|
|
Albertslund St. (Hedemarksvej)
|
Kl. 16:00
|
|
Kl. 16:00
|
|
|
|
|
Albertslund St. (Hedemarksvej)
|
Kl. 16:01
|
|
Kl. 16:01
|
|
|
|
|
Fængselsvej (Albertslundvej)
|
Kl. 16:01
|
|
Kl. 16:01
|
|
|
|
|
Holsbjergvej (Damgårdsvej)
|
Kl. 16:02
|
|
Kl. 16:02
|
|
|
|
|
Kastanie Allé (Damgårdsvej)
|
Kl. 16:02
|
|
Kl. 16:02
|
|
|
|
|
Kildegården (Stensmosevej)
|
Kl. 16:03
|
|
Kl. 16:03
|
|
|
|
|
Damgården (Stensmosevej)
|
Kl. 16:04
|
|
Kl. 16:04
|
|
|
|
|
Bispehusene (Roholmsvej)
|
Kl. 16:05
|
|
Kl. 16:05
|
|
|
|
|
Teglmosevej (Roholmsvej)
|
Kl. 16:06
|
|
Kl. 16:06
|
|
|
|
|
Roholmparken (Trippendalsvej)
|
Kl. 16:07
|
|
Kl. 16:07
|
|
|
|
|
Falkehusene (Trippendalsvej)
|
Kl. 16:08
|
|
Kl. 16:08
|
|
|
|
|
Tranehusene (Trippendalsvej)
|
Kl. 16:09
|
|
Kl. 16:09
|
|
|
|
|
Galgebakken (Gl. Landevej)
|
Kl. 16:09
|
|
Kl. 16:09
|
|
|
|
|
Risby (Ledøjevej)
|
Kl. 16:13
|
|
Kl. 16:13
|
|
|
|
|
Margrethelund (Risbyvej)
|
Kl. 16:16
|
|
Kl. 16:16
|
|
|
|
|
Haretoften (Risbyvej)
|
Kl. 16:17
|
|
Kl. 16:17
|
|
|
|
|
Ledøje, Holmevej (Ledøjetoften)
|
Kl. 16:18
|
|
Kl. 16:18
|
|
|
|
|
Præstetoften (Ledøjetoften)
|
Kl. 16:18
|
|
Kl. 16:18
|
|
|
|
|
Egegård (Ledøjetoften)
|
Kl. 16:20
|
|
Kl. 16:20
|
|
|
|
|
HF Stuvehøjgård (Ågerupvej)
|
Kl. 16:21
|
|
Kl. 16:21
|
|
|
|
|
HF Rønhøjgård (Ågerupvej)
|
Kl. 16:23
|
|
Kl. 16:23
|
|
|
|
|
Grantofteparken (Ågerupvej)
|
Kl. 16:24
|
|
Kl. 16:24
|
|
|
|
|
Grantofteskolen (Ågerupvej)
|
Kl. 16:24
|
|
Kl. 16:24
|
|
|
|
|
Grantoftecentret (Vestbuen)
|
Kl. 16:26
|
|
Kl. 16:26
|
|
|
|
|
Telegrafvej (Vestbuen)
|
Kl. 16:27
|
|
Kl. 16:27
|
|
|
|
|
Nygårdsvej (Præstevænget)
|
Kl. 16:28
|
|
Kl. 16:28
|
|
|
|
|
Lindehaven (Præstevænget)
|
Kl. 16:29
|
|
Kl. 16:29
|
|
|
|
|
Ballerup St. (Banegårdspladsen)
|
Kl. 16:31
|
|
|
|
|
D
|