|
Rådhuspladsen St. (H.C. Andersens Boulevard)
|
|
|
Kl. 08:50
|
|
Bus 33
|
|
Weidekampsgade (Klaksvigsgade)
|
Kl. 08:55
|
|
Kl. 08:55
|
|
|
|
Isafjordsgade (Njalsgade)
|
Kl. 08:56
|
|
Kl. 08:56
|
|
|
|
Islands Brygge St. (Njalsgade)
|
Kl. 08:59
|
|
Kl. 08:59
|
|
|
|
Amagerfælled Skole (Amagerfælledvej)
|
Kl. 09:00
|
|
Kl. 09:00
|
|
|
|
Hørgården (Amagerfælledvej)
|
Kl. 09:02
|
|
Kl. 09:02
|
|
|
|
Grønjords Kollegiet (Peder Lykkes Vej)
|
Kl. 09:03
|
|
Kl. 09:03
|
|
|
|
Tingvej (Peder Lykkes Vej)
|
Kl. 09:04
|
|
Kl. 09:04
|
|
|
|
Irlandsvej (Englandsvej)
|
Kl. 09:06
|
|
Kl. 09:06
|
|
|
|
Dyvekeskolen (Englandsvej)
|
Kl. 09:07
|
|
Kl. 09:07
|
|
|
|
Sundbyvestervej (Englandsvej)
|
Kl. 09:08
|
|
Kl. 09:08
|
|
|
|
Englandsvej (Vejlands Allé)
|
Kl. 09:09
|
|
Kl. 09:09
|
|
|
|
Vejlands Allé (Røde Mellemvej)
|
Kl. 09:11
|
|
Kl. 09:11
|
|
|
|
Gårdfæstevej (Kongelundsvej)
|
Kl. 09:11
|
|
Kl. 09:11
|
|
|
|
Toskiftevej (Kongelundsvej)
|
Kl. 09:12
|
|
Kl. 09:12
|
|
|
|
Kanadavej (Kongelundsvej)
|
Kl. 09:13
|
|
Kl. 09:13
|
|
|
|
Kongelundsvej (Slusevej)
|
Kl. 09:15
|
|
Kl. 09:15
|
|
|
|
Ørestad St. (Ørestads Boulevard)
|
Kl. 09:17
|
|
Kl. 09:17
|
|
|
|
Vestamager St. (Ørestads Boulevard)
|
Kl. 09:20
|
|
Kl. 09:20
|
|
|
|
Foldbyvej (Otto Baches Allé)
|
Kl. 09:20
|
|
Kl. 09:20
|
|
|
|
Otto Baches Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 09:22
|
|
Kl. 09:22
|
|
|
|
Pilegård Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 09:23
|
|
Kl. 09:23
|
|
|
|
Ryumgårdsvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 09:23
|
|
Kl. 09:23
|
|
|
|
Kollundvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 09:24
|
|
Kl. 09:24
|
|
|
|
Oliefabriksvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 09:24
|
|
Kl. 09:24
|
|
|
|
Ugandavej (Kongelundsvej)
|
Kl. 09:26
|
|
Kl. 09:26
|
|
|
|
Tunisvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 09:27
|
|
Kl. 09:27
|
|
|
|
Alkmaar Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 09:27
|
|
Kl. 09:27
|
|
|
|
Haarlem Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 09:28
|
|
Kl. 09:28
|
|
|
|
|
Nøragersmindevej (Kongelundsvej)
|
Kl. 09:29
|
|
|
|
|